לג’וני דפ, מל גיבסון, ליאונרדו דיקפריו ואדי מרפי יש מכנה משותף נוסף להיותם שחקנים מצליחים. כולם הם בעלים של איים פרטיים ברחבי העולם, ונוהגים לנפוש בו מידי שנה. אך לאף אחד מהם אין אי פרטי ביבשת אפריקה. אי פרטי הוא התגשמות החלום, תמיד שאלנו מה ניקח איתנו לאי בודד, במקרה שלנו, כל מה שצריך כבר נמצא שם, רק תביאו את עצמיכם ואנחנו נגשים לכם את החלום. קבלו את הלודג’ים הממוקמים על האיים הפרטיים המדליקים ביותר, בין הסוואנות לבין מי האוקיינוס התכולים והחול הלבן, אי שם ביבשת הלא רחוקה בכלל, אפריקה.


מוזמביק- Vamizi Island Lodge

האי כולו משתרע לאורך 12 ק”מ ורוחבו בסה”כ 2 ק”מ. הלודג’ הוא היחידי על האי ונחשב לאחר המקומות היוקרתיים ביותר בעולם. לודג’ יוקרתי הבנוי מוילות פרטיות הממוקם על חופי האי ומיזי. האי ממוקם בלב ארכיפלג קירימבאס שבצפון מוזמביק ונחשב לאחד האיים האקזוטיים והפרטיים ביותר בעולם. השירות של המלון הוא ברמות הגבוהות ביותר ובכל וילה תוכלו ליהנות משף ובאטלר פרטיים. האי נחשב גם לשמורת טבע חשובה מאוד ולבית גידול לצבי ים שנמצאים בסכנת הכחדה.

ומיזי איילנד מוזמביק

זנזיבר – andbeyond Mnemba Island

אי פרטי הממוקם רק 4.5 ק”מ צפון מזרחה מחופי זנזיבר באוקיינוס ההודי. האי נחשב לאחד מיעדי הצלילה הטובים ביותר באוקיינוס ההודי. הלודג’ של הרשת היוקרתית ממוקם לבדו על  האי הבודד והנפלא, והוא אחד הרומנטיים והמפנקים ביותר בעולם וזכה בפרסי תיירות רבים. הלודג’ מציע חדרים גדולים ומפנקים ובעיקר שקט ושלווה. ניתן לצאת גם לפעילויות שנוקרליג, צלילה, קיאקים ומסאז’ים.

מנמבה איילנד זנזיבר

מדגסקר- Constance Tsarabanjina Hotels and Resort

לודג’ מהודר על חופיו הלבנים של האי מדגסקר, האי הרביעי בגודלו בעולם, מקום אקזוטי ופראי במיוחד, צמחייה ייחודית, עצי באובב אנדמיים ובעלי חיים רבים. הלודג’ בנוי מוילות פרטיות אקולוגיות ידידותיות לסביבה, מעוצבות, מאובזרות ומפנקות ביותר. ניתן לצאת לפעילויות רבות ביניהם המומלצת ביותר היא צלילה בריפים והאלמוגים היפים ביותר באי. הלודג’ מציע מטבח צרפתי משובח, חדרים גדולים ומפנקים ושירות מצוין.

מדגסקר מלון

טנזניה- Asilia Rubondo Island Camp

בפינה הדרומית של אגם ויקטוריה בטנזניה שוכן לו מחנה ידידותי לסביבה ואקולוגי בלב איזור פראי על גדות אגם ויקטוריה. אורכו של האי 26 ק”מ ורוחבו 3 ק”מ בלבד. בלב האי שוכן לו מחנה של הרשת היוקרתית אסיליה, המחנה מורכב מ- 8 וילות פרטיות כשמסביב שואגים הפילים, ציפורים צבעוניות מצייצות ביער הגשם ובמים תמצאו גם היפופוטמים ותנינים. המחנה מציע חווית ספארי מיוחדת ומרתקת, מתאימה להרפתקנים ולאוהבי השקט והשלווה.

טנזניה אסיליה

בוצואנה- Sanctuary Chief’s Camp

ממוקם באחד מאזורי הספארי המרתקים ומלאי האקשן באפריקה, אי פרטי על אחד מפלגי הדלתא אוקוונגו המרשימה של בוצואנה. המחנה ממוקם על האי צ’יף בפארק הלאומי מורמי (Moremi Game Reserve) והוא אחד האזורים האידיאליים ביותר לספארי וצפייה בחיות, השינויים במפלס המים בהתאם לגשמים מבטיח חוויה משתנה של ספארי ומגוון של בעלי חיים שונים המגיעים לאזור. במחנה היוקרתי 12 פביליונים מפנקים עם מרפסת פרטית הצופה למקור המים ומקלחת פנימית וחיצונית.

בוצואנה לודג'

זמביה- Royal Chundu

לודג’ מהיוקרתיים ביותר בזמביה, מחזיק בפרס Zambia’s Leading Safari Lodge כבר כמה שנים. הלודג’ ממוקם על רצועה פרטית על גדות נהר הזמבזי שמוביל למפלי ויקטוריה, המפלים הגדולים והרחבים ביותר ואחד מפלאי תבל. הלודג’ מחולק לשני חלקים, ריבר לודג’ (River Lodge) ואיילנד לודג’ (Island Lodge). בריבר יש 10 וילות פרטיות מרוחקות אחת מהשנייה קילומטרים, ובאיילנד הממוקם על אי בלב הנהר תמצאו 4 וילות רומנטיות, מתאים במיוחד לזוגות בירח דבש.

זמביה רויאל צ'ונדו