אינטימיות וערכים, פרטיות ונוחות הם אבני היסוד לנסיעת ספארי פרטי משפחתי.
ספארי למשפחות אינו נשלף "מהמדף", אנחנו נדע לשאול את השאלות לקבל תשובות ולתכנן את הספארי שיתאים בדיוק לכם בכל עונה.

לכל פינה יש את הסיפור שלה, של אלה החיים בה, אנשים וחיות, ושל אלה המטיילים. אנחנו יודעים כי התכנון הקפדני, הבחירה הנכונה של החוויות, המלונות והסודות הקטנים הם שיוצרים את עומק החוויה. אנו מזמינים אתכם לטייל בין דפי האתר, לקרוא על דברים ששווה לעשות, איך לאן ומתי. נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית. יחד נפתח מפות ונדע לבחור יחד את הספארי המיוחד שיתאים בדיוק לכם.

ספארי באפריקה למשפחות

אפריקה בעיני רבים בעולם נחשבת לאחד היעדים היוקרתיים, הפראיים והחוויתים ביותר בעולם. באפריקה תוכלו למצוא מגוון רחב של תרבויות אותנטיות מקומיות, אוכל טעים וטבע יפהפה. כמו כן אפריקה הינה יבשת בה תוכלו למצוא אין ספור בעלי חיים מקומיים אשר אינם נעקרו מסביבתם הטבעית, מסתובבים בקבוצות גדולות ומצליחים לשמור על הלהקה.

אפריקה מלאה במקומות עוצרי נשימה, יערות טרופיים, הרי געש ועוד מגוון רחב של אפשרויות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות על ספארי באפריקה – חברת ספארי קומפני פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

ספארי באפריקה למשפחות: בעלי חיים בסביבתם הטבעית

ספארי באפריקה היא הזדמנות מדהימה ליחידים, זוגות ומשפחות ליהנות מבעלי חיים שאינם נעקרו מסביבתם הטבעית מסתובבים הלוך ושוב יחד עם חברי הלהקה שלהם. חווית הספארי באפריקה נותנת לנו את האפשרות ליהנות מן המרחבים העצומים הקיימים באפריקה ולהיחשף לתהליכי הטבע השונים בצורה הטובה ביותר.

לטייל בג'ונגל אמיתי: ספארי באפריקה

אפריקה היא היבשת האולטימטיבית לטיולי ספארי, הלכה למעשה אנו רואים מדינות רבות ביבשת כאשר כל מדינה מתאפיינת בבעלי חיים שונים לגמרי – מה שהופך את החוויה ללא פחות ממדהימה.

כיום אנו רואים מספר מדינות המהוות "מוקד עליה" לרגל עבור מטיילי ספארי. בין המדינות אנו רואים: טנזניה וזנזיבר, זמביה, רואנדה, אוגנדה. במדינות אלו ניתן למצוא את שמורות הטבע היפות ביותר באפריקה ובעולם, ימי ספארי מרתקים בהם תגיע אל השמורות הכי מרתקות ומרגשות ותזכו לפגוש פנים מול פנים  רבבות של בעלי חיים: אריות, פילים, זברות, ברדלסים ואפילו גורילות.

כאמור כל יעד באפריקה הינו שונה לחלוטין מקודמו לכן אנו ממליצים לכם להיעזר בחברה המתמחה בטיולי ספארי באפריקה אשר תוכל לתפור עבורכם בהתאמה אישית את הטיול המושלם.

טיולי ספארי באפריקה עם ילדים: מתי הזמן המתאים ביותר?

טיולי ספארי באפריקה עם ילדים הפכו בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל ובעולם ואנחנו לגמרי יכולים להבין אותם. תמיד זהו זמן טוב לטיול בספארי בכל עונה יבשה או רטובה יש הרבבה מה לראות. לכן צריך לבחור במומחים לאפריקה שיתאימו את הנסיעה שלכם לצרכים ולתאריכים שלכם. טיול ספארי באפריקה דורש מאיתנו בין 8-12 ימים לפחות לכן הזמנים המומלצים ביותר הם חגי ומועדי ישראל – פסח וסוכות נחשבים הזמנים הפופולריים ביותר לטיולי משפחה.

החשיבות בתכנון נסיעה יחד עם חברה המתמחה בטיולי ספארי באפריקה עם ילדים

טיולי ספארי באפריקה עם ילדים דורשים מאיתנו תכנון מקדים, נכון ויצירתי. בשונה מיעדים אחרים בעולם כאשר אנחנו טסים לאפריקה אנו צריכים לקחת את נושא התכנון בכובד ראש. תכנון לא נכון ואיכותי עלול לפגוע בצורה משמעותית באיכות וטיב הטיול ולהוביל אותנו למקומות בהם לא היינו רוצים להיות מלכתחילה.

אנו ממליצים לעבוד עם חברה המתמחה באפריקה ככלל ובטיולי ספארי באפריקה בפרט. תכנון טיולים באפריקה דורש לא מעט ידע, מקצועיות, מיומנות והבנה עם השטח לצד תכנון נכון ומקיף המושתת על ניסיון רב. תכנון עם חברה המתמחה בתחום יעזור לכם למקסם את הטיול שלכם ככל האפשר ואף לשדרג אותו אלפי מונים.

אמרתם ספארי באפריקה למשפחות – אמרתם Safari Company

ספארי קומפני הינה אחת החברות המובילות בישראל בעולמות הטיולים באפריקה ומתמחה בתכנון טיולים למשפחות באפריקה. החברה הוקמה לפני למעלה משני עשורים על ידי הגב' רונית הרשקוביץ והפכה במרוצת השנים לביטוי שגור עבור משקי בית ויחידים רבים המטיילים באפריקה. חברה צברה לעצמה מוניטין רב בכל הקשור לתכנון טיולים למשפחות ולאנשים פרטיים ויודעת להתאים את הטיול בדיוק לצרכים שלכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו,

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור ספארי קומפני.

 

הצעות ספארי