18 בדצמבר 2014

אם ספארי בנהיגה עצמית בגיפ לנדרובר 4×4 מפנק עושה לכם את זה, אז אתם במקום הנכון. אחת החוויות ההרפתקניות והעוצמתיות ביותר שיש בטנזניה היא הספארי בנהיגה עצמית. הרפתקה עם לינה בלודג’ים ומלונות מפנקים ביותר מרשת Ellewana Collection היוקרתית.

מדינת טנזניה הממוקמת במזרח אפריקה הינה מדינת הספארי העשירה ביותר בעולם. היא אפריקה בהתגלמותה. שמורות טבע עשירות בבעלי חיים ובנופים אינסופיים מהיפים ביותר באפריקה. בטנזניה מתרחשת גם תופעת הנדידה היבשתית הגדולה יותר בעולם. חווית הספארי בטנזניה היא הספארי הקלאסי בו תוכלו לראות את כל סוגי בעלי החיים ביניהם: עדרי גנו, זברות, ג’ירפות, אימפלות, אריות, נמרים, צ’יטות, פילים, קרנפים, תנינים, זנים רבים של ציפורים ועוד ועוד רבים. שמורת הסרנגטי, שמורת הטבע הגדולה ביותר בעולם, גודלה 14,763 קמ”ר ובה מתרחשת תופעת הנדידה הגדולה בעולם. מיליוני הגנו והזברות (3 מיליון לערך) נודדים בעקבות הגשם והעשב הטרי בצורה מעגלית מידי שנה. בכל חודש ניתן לראות את העדרים במקום אחר בהתאם לתנאי מזג האוויר.

אדי גרלד

החוויה. העוצמה.

ספארי בנהיגה עצמית הוא חוויה בלתי נשכחת המתאימה למשפחות או זוגות של חברים הרפתקנים שאוהבים את העצמאות שלהם בטיולים ברחבי העולם. תוכלו לנסוע בג’יפ הלנדרובר (Land-Rover) המפנק ברחבי השבילים של שמורת הסרנגטי האדירה ובין הסוואנות האינסופיות, במסע מרתק אחר בעלי -החיים האהובים עליכם. חווית הספארי הקלאסי במלוא עוצמתה.

בטיסה ישירה פסח 2015

בחג הפסח הקרוב אנו מציעים חבילה מפנקת של ספארי בנהיגה עצמית המשלבת לינה בלודג’ים/מחנות מהמפנקים ביותר בטנזניה. כל זה בטיסה ישירה של סאנדור (אל-על). רק 5.5 שעות לספארי הפרטי שלך. החבילה משלבת 5 לילות לינה בטנזניה ולקינוח 3 לילות נופש במלון מפנק ביותר על בסיס אירוח הכל כלול באי האקזוטי זנזיבר. כי מגיע לכם גם לנוח. החבילה כוללת את כל ההוצאות כולל הטיסות, הלינה, דלק וקילומטרז' ללא הגבלה, רכב מלווה עם מדריך מקומי ואפילו ביטוח Flying Doctor. תפרנו לכם הכל, לכם נשאר רק להגיד כן להרפתקה של פעם בחיים.