ליל סדר בלב אפריקה

ללכת לישון עם נהמת האריות ולהתעורר לצד הטבע האדיר והסוואנה הבלתי נגמרת. הצטרפו אלינו ל-10 ימים של טיול ספארי מרגש בטנזניה ונופש על חופיו הקסומים של האי הטרופי זנזיבר. ליל הסדר בלב טנזניה מחכה לכם.

טנזניה, מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, ממוקמת במזרח היבשת. בטנזניה שמורות טבע מהיפות מהמרשימות ביותר ביבשת. שמורת הסרנגטי המרשימה, בה מתרחשת הנדידה הגדולה, מכתש הנגורנגורו המכונה גם הפלא השמיני של הבריאה והר הקילימנג’רו, הפסגה הגבוהה ביותר באפריקה.

אריה טל שחר

תרבות ושבטים

טנזניה היא ביתם של בני שבט המסאי, המקיימים חיים מסורתיים ברחבי המדינה. תוכלו להבחין בהם בעזרת שמלותיהם האדומות והצבעוניות. בטיול גם תבקרו באחד הכפרים המקומיים הממוקמים בלב הסוואנות ותוכלו להכיר מקרוב את אורח חייהם והטקסים המסורתיים. ילדי בר מצווה יוכלו ליהנות גם מטקס התבגרות מסורתי.

מסאים

טנזניה היא גם ביתם של שבטי ההדזבה והדטוגה, שבטי הציידים-לקטים, המכונים גם הבושמנים. שבט ההדזבה חיים לצד אגם אייאסי והם מתעסקים בציד למאכל וליקוט שורשים ופירות. בני השבט מתקשרים ביניהם בשפת הקליקים. מונים היום כ-800 איש בלבד בשל תוחלת החיים הקצרה שלהם. שבט הדטוגה, גם חיים באיזור אגם אייאסי ומדברים בשפת הנילוטים. הם מגדלים בקר, חמורים, צאן ותרנגולות. בנות השבט נוהגות לצלק את אזור עיניהן במעגלים וצבע לבושן מתמזג עם צבעי הסוואנה.

הדזבה ודטוגה זיו קורן

ספארי אישי באפריקה

אנחנו מזמינים אתכם לחוויה מסעירה ומרגשת באפריקה. בחג פסח הקרוב גם לכם יש הזדמנות לקחת את המשפחה לטיול הספארי שתמיד חלמתם עליו. אנחנו  מאמינים כי את הטיול יש לארגן בצורה הטובה ביותר. יחד איתכם, בקצב שלכם, נבנה את הטיול המדויק ונצא להרפתקה.

עמוס נחום

תמיד אמרתם שפעם תעשו את זה. עכשיו זה הזמן.