טיסה בכדור פורח היא חוויה מרגשת אותה תוכלו למצוא בהרבה מקומות בעולם. מעל נוף של עיר שוקקת או טבע ירוק וכפרי וסוואנות רחבות ויפות. יש הטוענים כי טיסה מעל שמורת הסרנגטי בטנזניה היא מהיפות ביותר בעולם. שמורת הסרנגטי היא השמורה הגדולה ביותר ביבשת אפריקה ובה מתרחשת תופעת הנדידה השנתית של אלפי עדרי הגנו והזברות הנודדות אחרי העשב הטרי.

 

טיסה בכדור פורח היא חוויה עוצמתית ומרגשת מאוד, חוויה של פעם בחיים ונקודת חובה בטיולי ספארי באפריקה. תדמיינו איך זה לראות את הסוואנה ממעוף הציפור, לנשום את האוויר הצח, לראות במו עיניכם את העוצמה והכוח של הטבע ואלפי עדרי החיות הנודדות. הסוואנה האינסופית שלא נגמרת במלוא תפארתה והדרה.

טל שחר

 

אוספים אתכם לפני השקיעה בשעה 5:00 בבוקר, ונוסעים לאזור שממנו ממריאים. עולים לאוויר בשעת הזריחה, ורואים את השמש העולה באפריקה, טסים עם כיוון ועוצמת הרוח. רואים את העדרים ובעלי החיים מתעוררים לחיים יחד עם השמיים של אפריקה.

 

טיסה בכדור פורח מתאימה לכולם, החל ממשפחות עם ילדים קטנים ועד זוגות בירח דבש רומנטי. מתאים במיוחד לאוהבי פעילויות האתגר והאקסטרים.

בפסח הקרוב גם לכם יש הזדמנות ליהנות מחוויה של פעם בחיים. 9 ימים מלאים בהתרגשות בטיסת אל-על ישירה לספארי בטנזניה ונופש באי הטרופי זנזיבר. נשמח לבנות לכם את הטיול המושלם במינון הנכון ובשילוב ימי הספארי המרתקים לצד ימי חופשת הבטן-גב לחופי האוקיינוס ההודי.