חוויות בלתי שגרתיות בספארי

ספארי באפריקה זאת חוויה עוצרת נשימה ויוצאת דופן שתזכרו תמיד, תתאהבו ותרצו לחזור לאפריקה שוב ושוב, לטעום ולראות עוד מהיבשת המופלאה הזאת. לכל פינה באפריקה החן והקסם הייחודי שלה, ומומחי הספארי שלנו יידעו לבחור יחד אתכם לאן ומתי לנסוע.

האנשים של ספארי קומפני ממליצים: אל תתנו לשפע האפשרויות לבלבל אתכם ולייצר תחושת החמצה. בואו למסע בראש פתוח ותנו לטבע להיות השחקן הראשי בהצגה, כך תוכלו ליהנות מכל הדברים המדהימים שתזכו לראות.

אספנו עבורכם כמה המלצות למקומות בלתי שגרתיים שישדרגו את מסלול הטיול.

לינה תחת כיפת השמיים

כבר בתחילתו של טיול לאפריקה אתם תשימו לב להבדל אחד מאוד משמעותי – המרחבים הגדולים, השקט, הריחוק מהציוויליזציה. אפילו כשיודעים שזה המצב, אפילו כשמצפים לזה – השקט והמרחבים ידהימו אתכם. במרחבים העצומים האלה של אפריקה, כל זריחה וכל שקיעה הן מיוחדות, ובכל לילה תגלו מעליכם שמיים עמוסי כוכבים. בטנזניה, זמביה, בוצואנה ומדינות נוספות באפריקה יש מקומות לינה שמציעים חוויה מיוחדת של לינה תחת כיפת השמיים, אך עם כל הנוחות של העולם המודרני.

האנשים של ספארי קומפני ממליצים: ליהנות מהשקט, לעצור מדי פעם ולהקשיב לו באופן מודע.

לעלות למעלה

המרחבים העצומים של אפריקה יפים פי כמה מגבוה. אפשר לשלב פסגה של הר ועלייה לעמדות תצפית על הנופים המרהיבים האינסופיים שתוכלו לראות רק בטיול לאפריקה.

אפשרות פחות שגרתית היא לעלות אל על – בכדור פורח, מסוק, מיקרולייט או דאון. כמעט בכל אזור תיירותי תוכלו למצוא אחת או יותר מהאפשרויות האלו, שמציעות סיורים ממעוף הציפור. יש דברים שאפשר לראות רק מהגבהים האלה, ואנו מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת לאוסף.

צילום: דן ליאור

 

שימור חיות בר

ברחבי אפריקה ישנם מקומות שמתיימרים להציל חיות בר יתומות. הישמרו! חלקם אינם מקומות לגיטימיים, חלקם מקומות אשר לוקחים חלק בתעשיית הניצול האכזרית של בעלי החיים ומזינים את שרשרת הסחר באיברים וגופות.

טיול לאפריקה זו חוויה מרגשת שתאפשר לכם חיבור קרוב ואינטימי עם חיות בר. טיילו באחריות, שאלו לאן הולך הכסף ומה האינטרסים של הגורמים המעורבים. אנחנו בספארי קומפני מעודדים תיירות אחראית, לא עובדים עם מקומות שמנצלים בעלי חיים, את הסביבה ואת האנשים. לקריאה נוספת בנושא תיירות אחראית לחצו כאן >>

בדרום אפריקה, במרחק של כשעה נסיעה משדה התעופה פורט אליזבת, ישנה שמורת טבע פרטית ששמה שמווארי Shamwari Private reserve. זו השמורה הלגיטימית היחידה במדינה לשימור ושיקום חיות בר אשר זכתה בפרסים רבים ובתמיכתו של ארגון Born Free הקפדני. זהו בית למגוון גדול של בעלי חיים כולל "חמשת הגדולים" (אריות, נמרים, פילים, בופאלו וקרנפים) ובה מרכז חינוכי. כאן תזכו לחוויה משמעותית ומעצימה, ותלמדו על הצרכים הטבעיים של בעלי החיים. השמורה מתאימה לכולם, כולל משפחות עם ילדים.