האפליקציות שחייבים להוריד בדרך לטיול ספארי

בין אם כבר חוויתם מסע ספארי באפריקה, או שאתם בדיוק מתחילים להתכונן לנסיעה הראשונה שלכם (אנחנו בטוחים שתיהנו), בוודאי שמתם לב שיש כל כך הרבה מידע, יעדים, אטרקציות ודברים שצריך לקחת בחשבון. אחרי שבחרתם יחד עם מומחה הספארי שלכם את המועד והיעד, הגיע הזמן להתרווח בכיסא ולהרחיב אופקים, להתחיל להתרגש מהמסע שלכם לאפריקה. אספנו עבורכם כמה אפליקציות מומלצות, שיעזרו להעשיר את חוויית הטיול שלכם, לפני היציאה לדרך ותוך כדי המסע.

Travel Africa Magazine

האפליקציה היא למעשה הגרסה האלקטרונית של המגזין המודפס, שמוקדש כולו לטיולים באפריקה. ובדיוק כמו שהיבשת עצמה כל כך מגוונת ומרתקת, כך גם המגזין והאפליקציה מציעים מגוון ענק של תחומים, נושאים וכתבות. אומנם עיקר המידע מתמקד במוקדי התיירות ובאתרי הספארי המרכזיים, אבל הכול נכתב מנקודת מבטם של כותבים שונים, מטיילים מנוסים, צלמים, עיתונאים ועוד.

האפליקציה אהובה במיוחד על האנשים של ספארי קומפני בגלל מגוון הנושאים, החל ממידע פרקטי על המסלולים והאטרקציות, דרך עיסוק נרחב בשמורות הטבע והפארקים הלאומיים, ועד כתבות העוסקות בתרבות ובאורח החיים במדינות ובשבטים השונים.

האפליקציה זמינה לאייפון ואנדרואיד.

iTrack Southern Africa

בחוויה של ספארי באפריקה תטיילו במרחבים עצומים ופראיים, ותקבלו הזדמנויות נדירות ומרגשות לצפות בזברות, פילים ואריות. האפליקציה הזו תסייע לכם לזהות 57 מינים שונים של יונקים אשר חיים בדרום יבשת אפריקה, כולל איורים מאוד מדויקים. את האפליקציה פיתחו מדריך טיולים דרום אפריקאי, וביולוג המתמחה בחיות הפרא.

האפליקציה זמינה כרגע רק לאנדרואיד.

Sasol eBirds of Southern Africa

זו הגרסה האלקטרונית והאינטראקטיבית של מגדיר הציפורים, עם התמחות מיוחדת בציפורים החיות בדרום יבשת אפריקה. בזכות ממשק נוח ואינטואיטיבי, איורים מדויקים, מידע מפורט ואפשרות לשמוע את הקולות והקריאות של הציפורים השונות, Sasol eBirds of Southern Africa היא בלי שום ספק אחת האפליקציות המומלצות על האנשים של ספארי קומפני.

האפליקציה זמינה לאייפון ואנדרואיד.

ParkSpotter Africa

האפליקציה משלבת את החלקים הפרקטיים בתכנון ספארי באפריקה ביחד עם חלקים חווייתיים יותר. באפליקציה תמצאו מידע מפורט על כמה מהפארקים הלאומיים ושמורות הטבע המרכזיים בדרום אפריקה ובנמיביה, כולל תמונות, פירוט של המסלולים השונים, שעות פתיחה, מידע על יצירת קשר, אתרי לינה ומתקנים נוספים וכדומה. האפליקציה גם מאפשרת לכם לשמור ולתעד מסלולים, ולשתף את החוויות והתצפיות לאורך המסע.

האפליקציה זמינה כרגע רק לאייפון.

Africa: Live App

גם זו אפליקציה נהדרת שמאפשרת לכם לתכנן את המסלול, לתעד אותו ולקבל מידע מפורט על כמה משמורות הטבע והפארקים הלאומיים המרכזיים. כולל שעות פתיחה, מחירים, מסלולים מומלצים, מידע על אתרי לינה, סיורים מודרכים ועוד.

המאפיין הכי בולט של האפליקציה הזו, הוא הדגש על מידע בזמן אמת שמתבסס על משתמשים. קבוצת מטיילים זיהתה עדר של אנטילופות או נדידה של ציפורים נדירות? תוכלו לראות את העדכון באפליקציה.

אם אתם מתעניינים בשמירת טבע ושיקום בעלי החיים, האנשים של ספארי קומפני ממליצים לתרום למאגר המידע האזרחי ולעדכן בעצמכם על תצפיות מעניינות.