טיולים לאפריקה בסוכות

חג הסוכות הוא תקופה מצוינת לשים את הפוליטיקה וענייני היום יום מאחור ולצאת לחופשה לא שגרתית. למי שמאס בחופשות השופניג ואירופה הקלאסית, לסמן ווי בעוד מוזיאון, על עוד אתר, אפריקה מציעה אלטרנטיבה מקורית ובלתי שיגרתית. גם מבחינת הדיל, סוכות זו תקופה מצוינת לצאת לחופשת ספארי באפריקה. לכבוד החג הכנו עבורכם מגוון דילים לסוכות ביעדים שונים באפריקה. מחכים לכם, צפויה הרפתקה.

חופשה באפריקה היא יציאה למסע של גילויים חדשים, מראות, ריחות, טעמים, תחושה שאין דומה לה. לצאת למסע בלב הטבע הפראי, בסוואנות אין סופיות של אפריקה ולחזות בעולם כמו בימי בראשית. לצפות בנדידה הגדולה של עדרי הגנו, אחת מתופעות הטבע המרהיבות בעולם, ובחיות הטרף הגדולות העורבות לנדידה בדרכה האין סופית מטנזניה לקניה.

קסמה של אפריקה נישא אל מעבר לשמורות הטבע הפראיות ולנופים המרהיבים. כמו בכל סיפור אהבה הוא נשזר בצבעים,באנשים ובטעמים. אמנם, אפריקה לא מפורסמת כזירה קולינרית ובאמת אין היא מתהדרת באוכל מורכב ומהודר. אך הפשטות, הטריות והטעמים הראשוניים הופכים אותה לבית חם גם לחובבי האוכל.

חוויה בלתי נשכחת היא ארוחת בוש – ארוחת צהריים אינטימית בלב הסוואנה. התפריט יכול להשתנות בהתאם לעונה ובהתאם לאיזור, אך האוירה, האוכל הטרי טרי, תחושת ההרפתקה, תפוחי אדמה בטעם של פעם, כמו בימים שהירקות שלנו היו מלאי טעמים, בשרים עשויים בגריל אפריקאי ורוטב הפירי פירי המפורסם ובכלל הכי טעים באוויר הצח.

גם בזירת המלונות והלודגים מחכות לכם הפתעות נעימות.

באפריקה הכוכבים נמצאים בשמיים ולא בחדר המלון. דמיינו אוהל קנבס על עץ באובב ענק, מקלחת חמה, שמיכת פוך מלטפת תחת שמי אפריקה העגולים זרועי כוכבים מנצנצים. לינת קמפינג בטבע היא החוויה הכי אקסלובית, למי שמחפש את הדבר האמיתי. לרומנטיקנים ולזוגות ירחי הדבש (ראשון או שני) מחכים לודג’ים מעבר לכל חלום. ז’קוזי חם בלב הטבע, שמפנייה, קוויאר ושאר פינוקים קטנים שעושים את החוויה לשלמה.

ולמי שלא רוצה לוותר על קצת בטן – גב, זנזיבר, פנינה אפריקאית.

אי אקזוטי של חופים לבנים ומבודדים, שלל אפשרויות של ספורט ימי מדייג ועד שחייה עם דולפנים. נופים מרהיבים וסיורים אקזוטיים ליערות הקופים או ליערות התבלינים המפורסמים של האי. גם כאן מחכה לכם חוויה קולינרית מדהימה של שלל דגים ופירות ים הישר מהדגה המקומית, מלונות ברמה בינלאומית, ספא תבלינים זנזיברי מסורתי ועיר סוויהלית מרתקת. אפשר לצאת לזנזיבר לטיול נפרד או לצאת לשלב ימי ספארי בטנזניה וקינוח של חופים בזנזיבר. מומלץ בחום.

במיוחד לכבוד החג, אנו בספארי קומפני הכנו עבורכם מגוון דילים לסוכות בטנזניה וזנזיבר.