טיול משפחות לטנזניה

טנזניה, ארץ הספארי, פראית וקסומה, אחד היעדים המושלמים לטיולי משפחות. ספארי בטנזניה מזמן מפגש קרוב ומרגש עם עולם ראשוני של טבע, נופים וחיות בר החל מאריות, נמרים, פילים וכלה במשפחות של שימפנזים שמתגוררות ביערות טנזניה. כמו כן, טנזניה היא מקום התרחשותה של אחת מתופעות הטבע המרהיבות בעולם – הנדידה הגדולה של הגנו, מסע של אלפי קילומטרים מדרום הסרנגטי צפונה לשמורת המסאי מרה שבקניה וחזרה.

העושר של טנזניה נישא מעבר לשמורות הטבע והנופים ונשזר בדרכים הרבות בהן ניתן לצאת למסע. לצד ספארי הג’יפים הקלאסי תוכלו ליהנות גם משלל חוויות כמו ספארי בכדור פורח, ספארי תרבויות או ספארי הליכה בשמורות הטבע. גם אפשרויות הלינה מגוונות, מלודג’ים בפאתי השמורות ועד מחנות קמפינג בלב הטבע – חוויה אפריקאית בפני עצמה. בטנזניה ניתן לטייל כל השנה, הסוד בבניית הטיול טמון בהיכרות עם האישית עם השטח, הבנה של תנאי מזג האוויר המשתנים, מציאת המלון הנכון, החוויה הנכונה.

אנו בספארי קומפני מתמחים בהפקת חופשות משפחתיות ייחודיות בהתאמה אישית. כל טיולי הספארי שלנו מאורגנים מאלף ועד תו וכוללים טיסות, מדריכי ספארי מיומנים, מלונות ולודג’ים ברמה גבוהה, הכול בכדי שתוכלו לצאת לחופשה בראש שקט. אנו מזמינים אתכם לשוטט בין דפי האתר ולהתרשם ממגוון האפשריות והדרכים לצאת לטיול משפחות בטנזניה. את כל החבילות לטנזניה ניתן לרכוש כפי שהן – לארוז ולטוס. המלצה שלנו היא לראות בהן כבסיס ראשוני להצעה, לחוות דרכן את העושר שיש לטנזניה. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישת אישית, יחד נשב נשאל שאלות ונפרוס בפניכם את שלל האפשרויות, על מנת שנוכל לאפיין ולבנות את החוויה המשפחתית האישית שלכם. מחכים לכם, צפוי מסע מרתק.