סימה ורונית המקסימות,

יום הולדתו ה- 51 של עופר הגיע, הוא נולד בינואר ולנו התחשק חופשה קייצית, אז החלטנו לברוח לחופים החמים של זנזיבר באמצע החורף הישראלי. קיבלנו המלצה חמה ממכרה שנסעה דרככם שנה קודמת וכבר בשיחה הטלפונית הראשונה, שכנעת אותי לשלב “ספארי לייט“ כהגדרתך (3 לילות) בטנזניה ולא להסתפק רק בזניזבר. איזה מזל!!

כישראלית טובה, ערכתי סקר שוק מקיף. מבחינת הידע, השירותיות, המקצועיות והערך המוסף שלך (רונית) כשגרירת כבוד של ישראל בטנזניה- לא היה להם סיכוי! כי כשאת ממליצה על מלון או טיול זה אחרי שאת או סימה חוויתן אותו על בשרכן, יש לכן את כל הקשרים והכישורים הנכונים!

בקיצור, עברנו חוויה מדהימה הכוללת ספארי בשתי שמורות עם חיות מדהימות, לא תאמינו כמה קרובים היינו לאריות.. ושבוע בזנזיבר הקסומה עם החופים הלבנים והבתוליים עדיין. הכל תיקתק כמו מפקד צבאי, החל מהרגע בו ירדנו מהמטוס וחיכה לנו מאוליד (המדריך הטנזני המדהים שלנו) ולא מש מאתנו לאורך כל הספארי ועד לנהג שבא לקחתינו מהמלון בזנזיבר. תחושת הביטחון ששרתה עלינו, למרות היותנו במדינת עולם שלישי יחד עם כל התדרוכים שקיבלנו מכן עזרו לנו לממש ואף יותר פנטזיה נפלאה!! היה מ-ד-ה-ים !! בפעם הבאה סרנגטי…

שוב תודה ענקית על חוויה שלא תישכח.
עופר ודגנית ציזין

ספרו לחברים: