2022 בטנזניה וזנזיבר

9 ימים (4 לילות ספארי ו-4 לילות זנזיבר)

בואו לגלות את שמורות הטבע של טנזניה ולנפוש בחופים הלבנים של האי הטרופי זנזיבר.

נצא לדרך. 4 לילות של ספארי פרטי בשמורות הטבע המסעירות של טנזניה. לגלות את בעלי החיים בלב הטבע הפראי שלהם, במסע שלא תשכחו לעולם. נבקר בשמורות החשובות ביותר בטנזניה: מכתש הנגורונגורו – מעין "תיבת נוח" לכל בעלי החיים; נעקוב אחר "הנדידה הגדולה" של הגנו והזברות בסרנגטי – הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם.
את ימי הספארי נבלה בליווי של מדריך-נהג מקומי מיומן, דובר אנגלית רהוטה, ברכב לנדקרוזר 4×4. נלון במחנות אוהלים ולודג'ים ברמה גבוהה לחוויית אירוח אפריקאית משובחת.

בטיסה פנימית קצרה ננחת בזנזיבר, אי טרופי לחופיו של האוקיינוס ההודי. חול לבן ומי טורקיז, המקום המתאים ביותר לחופשת בטן-גב, ספורט ימי וחקר תרבות מרתקת. בזנזיבר תוכלו לבחור אם להישאר לנוח וליהנות מהמלון או לצאת לגלות את האי: יערות התבלינים, יער הגשם, סמטאות שווקי עיר העתיקה, ושלל פעילויות ספורט ימי במימיו הצלולים של האוקיינוס.

צאו איתנו למסע בלתי נשכח בטנזניה וזנזיבר.

 

תוכנית הטיול:

יום 1
ת"א-קילימנג'רו-קראטו
נצא בטיסה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונצא לדרך. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 2
מכתש נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח אפריקה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 3
שמורת הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה באפריקה. בדרך נעצור לתצפית מרהיבה על מכתש הנגורונגורו. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 4
שמורת הסרנגטי
יום ספארי בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם, בה מתרחשת נדידת הפרסתנים הגדולה. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 5
סרנגטי-זנזיבר

נסיעה לשדה התעופה בלב השמורה ומשם נצא בטיסה לזנזיבר, אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. ארוחות ולינה במלון החוף.

ימים 6-8
זנזיבר
נהנה מכל מה שיש לאי הטרופי להציע: אפשרויות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יער הגשם, סמטאות שווקי עיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס. ארוחות ולינה במלון החוף.

יום 9
זנזיבר-ת"א
בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסות החזור לישראל.

2022 בטנזניה וזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסה בינלאומית של אתיופיאן איירליינס – 5 פעמים בשבוע

4 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4×4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

טיסות פנימיות

4 לילות במלון חוף בזנזיבר בסיס אירוח: הכל כלול

העברות שדה -מלון- שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $ לאדם

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: