קיץ וחגים 2022: 10 ימים – 5 לילות ספארי ו- 4 לילות נופש בזנזיבר – חזרה ישירה מזנזיבר

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משילוב אידיאלי בין ספארי מרתק בטנזניה ומשם להמשיך לנופש באי האקזוטי זנזיבר. 5 לילות של ספארי בשמורות המרתקות של טנזניה, ו-4 לילות במלון חוף מפנק בזנזיבר. חזרה ישירה לתל אביב מזנזיבר.

 

טיול ספארי פרטי-מאורגן

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, הטיול לאפריקה צריך להיות מאורגן ומתוקתק עד הפרטים הכי קטנים. הטיול לאפריקה מכיל בתוכו לא רק טבע ובעלי חיים, אלא גם חוויות משפחתיות מעצימות, לייפסטייל, מקומות לינה מיוחדים, היכרות עם התרבות המקומית והשבטים, והכי קרוב לטבע שאפשר.

מבנה הטיול והטיסה הישירה מאפשרים טיול ברמה גבוהה ובמחיר אטרקטיבי, רק 5.5 שעות מפרידות ביניכם לבין הטיול שעליו חלמתם כל החיים. מסע ספארי איכותי אל שמורות הטבע היפות של מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, מגוון בעלי חיים בשפע, סגנונות לינה מיוחדים בלודג’ים או מחנות אוהלים מפנקים, מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית שוטפת, רכבי ספארי 4X4 מפנקים ובטיחותיים.

 

שאלו אותנו על תוכניות טיול נוספות.
? חייגו אלינו 077-2306941 או השאירו פרטים באמצעות הטופס?.

 

תוכנית הטיול ל-10 ימים – 5 לילות ספארי ו 4- לילות זנזיבר

יום 1 | ת"א – קילימנג'רו -מניארה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונצא בנסיעה לספארי בשמורת מניארה – שמורה המגנה על כחצי מאגם מניארה ועל השטח בין חופי האגם למצוק השבר הסורי אפריקאי השוכן ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג׳/מחנה באיזור השמורה.

יום 2 | מניארה – סרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה באפריקה. ארוחת ערב ולינה בלודג׳/מחנה באיזור השמורה.

יום 3 | שמורת הסרנגטי
יום ספארי בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם, בה מתרחשת נדידת הפרסתנים הגדולה. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג׳/מחנה באיזור השמורה.

יום 4 | סרנגטי – נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח אפריקה. ארוחת ערב ולינה באיזור הנגורונגורו.

יום 5 | נגורונגורו – אגם אייסי
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נסיעה אל אגם אייסי, לביקור אצל שבטי ההדזבה והדטוגה – שבטי ציידים לקטים וחרשי ברזל. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו ובשוק העיירה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 6 | ארושה – זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה, ובטיסה לזנזיבר ל 4- לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי – אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם ההגעה העברה למלון.

ימים 6-9 | זנזיבר
ארוחות ולינה במלון החוף – אפשרויות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יער הגשם, סמטאות שווקי עיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10 | זנזיבר – ת"א
בשעות אחר הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

 

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

פסח, קיץ וחגים 2022: 10 ימים - 5 לילות ספארי ו- 4 לילות נופש בזנזיבר - חזרה ישירה מזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

מחיר ההצעה כולל:

טיסת אל על, סאן דור ישירה לטנזניה

טיסות פנימיות ארושה – זנזיבר

5 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

4 לילות במלון בזנזיבר בסיס אירוח: הכל כלול

העברות שדה -מלון- שדה

נציג ישראלי מטעם ספארי קומפני בארושה ובזנזיבר

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 נוסעים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: