סוכות 2022: 10 ימים – 6 לילות ספארי בטנזניה ו- 3 לילות בזנזיבר 

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משילוב אידיאלי בין ספארי מרתק בטנזניה ומשם להמשיך לנופש באי האקזוטי זנזיבר. 6 לילות של ספארי בשמורות המרתקות של טנזניה, ו-3 לילות במלון חוף מפנק בזנזיבר. חזרה ישירה לתל אביב מזנזיבר.

הצטרפו אלינו לטיול ספארי פרטי-מאורגן בקצב שלכם, לא עם כל העדר. טיול פרטי, אישי ולא "תעשייתי", שנבנה בדיוק למידות שלכם בשמורות הטבע המרתקות של טנזניה ובקינוח מפנק במי הטורקיז והחולות הלבנים של זנזיבר. לפגוש את בעלי החיים בטבע הכי פראי שלהם, עם מדריך-נהג פרטי מקצועי דובר אנגלית רהוטה ברכב ג’יפ 4X4 מתוחזק בקפידה כולל גיבוי של מוסך נייד ורכבים חליפיים במידת הצורך. לינה במקומות מיוחדים, מהאוסף הפרטי של ספארי קומפני, שירות אישי ומחשבה עמוקה מביאים להצלחת הטיול ומעצימים את חוויית הספארי שלא תשכחו לעולם.

במרחק של 5.5 שעות בלבד אתם יכולים לנחות בלב הספארי בטנזניה לטיול שתמיד חלמתם עליו.

מסלול בהתאמה אישית – המחיר יתואם לכל בקשה בנפרד

 

שאלו אותנו על תוכניות טיול נוספות.
? חייגו אלינו 077-2306941 או השאירו פרטים באמצעות הטופס?.

 

תוכנית הטיול ל-10 ימים – 6 לילות ספארי ו 3- לילות זנזיבר

יום 1 | ת"א – קילימנג'רו – ארושה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה לשדה התעופה קלימנג'רו. לאחר סידורי ההגעה והמפגש עם הנהגים – מדריכים נצא בנסיעה לעיירה ארושה, שביל קלינטון קרא לה ז'נבה של אפריקה ונסייר בשוק הססגוני. ארוחת ערב ולינה בלודג'.

יום 2 | מניארה
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי ראשון בשמורת מניארה, שמורה המגנה על כחצי מאגם מניארה ועל השטח בין חופי האגם למצוק השבר הסורי אפריקאי השוכן ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג' באיזור שמורה.

ימים 3-4 | הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הסרנגטי שמורת הטבע החשובה באפריקה. הסרנגטי נחשבת לשמורה המרהיבה בעולם, בה מתרחשת נדידת הפרסתנים הגדולה. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותרשל בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 5 | נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח
אפריקה. ארוחת ערב ולינה באיזור הנגורונגורו.

יום 6 | נגורונגורו –אגם אייסי
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נסיעה אל אגם אייסי, לביקור אצל שבטי ההדזבה והדטוגה – שבטי ציידים לקטים וחרשי ברזל. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו ובשוק העיירה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 7 | ארושה – זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה, ובטיסה לזנזיבר ל 4- לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי – אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם ההגעה העברה למלון.

ימים 8-9 | זנזיבר
ארוחות ולינה במלון החוף – אפשרויות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יער הגשם, סמטאותשווקי עיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10 | זנזיבר – ת"א
בשעות אחר הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

צלצלו אלינו לפרטים נוספים

טיסה ישירה סוכות 2022: 10 ימים - 6 לילות ספארי בטנזניה ו- 3 לילות בזנזיבר 

מחיר ההצעה כולל:

טיסת ארקיע ישירה לטנזניה

טיסות פנימיות ארושה – זנזיבר

6 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

5 לילות במלון בזנזיבר בסיס אירוח: הכל כלול

העברות שדה -מלון- שדה

נציג ישראלי מטעם ספארי קומפני בארושה ובזנזיבר

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 מטיילים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: