חורף 2022

עונת ההמלטות בסרנגטי בין החודשים ינואר-פברואר-מרץ משולב עם נופש בזנזיבר

9 ימים (4 לילות ספארי ו-4 לילות זנזיבר)

בחורף הקרוב הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק אל לב שמורת הסרנגטי בשיא עונת ההמלטות של עדרי הגנו והזברות.
בחורף מגיעה הנדידה הגדולה של הגנו והזברות אל מישורי הסרנגטי. מחזה נדיר בו ניתן לחוש את המחזוריות והמעגליות של הנדידה היבשתית הגדולה בעולם. מעל 3 מיליון פריטים נודדים בעקבות העשב הטרי והמשקעים בצורה מעגלית. לאחר 4 לילות של ספארי בשמורות הטבע המרתקות של טנזניה, בטיסה פנימית קצרה נגיע לקינוח: 4 לילות של נופש במלון מפנק על חופיו הקסומים והלבנים של האי הטרופי זנזיבר.

מבנה החופשה ואורכה המדויק מאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש לטנזניה וזנזיבר להציע. מתחילים בספארי מכתש נגורונגורו "הפלא השמיני של הבריאה", וממשיכים לימי ספארי מלאים בשמורת הסרנגטי – לחזות בטבע המתרחש ללא מפריע לנגד עיניכם – המלטות, הנקה, משחק של גורים, למידה ומשפחתיות.

בזנזיבר תיהנו ממלון מפנק, חופים יפים ולבנים, מי אוקיינוס הודי חמימים ומגוון פעילויות לבחירתכם האישית. סטון-טאון היא עיר הבירה של זנזיבר, שם תוכלו לטייל בין הסמטאות העקלקלות. זנזיבר מכונה גם אי התבלינים, תוכלו ליהנות מסיור באחת מחוות התבלינים וליהנות מפעילות ספארי ים כחול ושנורקלינג.

תוכנית הטיול:

יום 1
ת"א-קילימנג'רו-קראטו
נצא בטיסה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונצא לדרך. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 2
מכתש נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח אפריקה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 3
שמורת הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה באפריקה. בדרך נעצור לתצפית מרהיבה על מכתש הנגורונגורו. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 4
שמורת הסרנגטי
יום ספארי בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם, בה מתרחשת נדידת הפרסתנים הגדולה. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג' בשמורה.

יום 5
סרנגטי-זנזיבר

נסיעה לשדה התעופה בלב השמורה ומשם נצא בטיסה לזנזיבר, אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. ארוחות ולינה במלון החוף.

ימים 6-8
זנזיבר
נהנה מכל מה שיש לאי הטרופי להציע: אפשרויות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יער הגשם, סמטאות שווקי עיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס. ארוחות ולינה במלון החוף.

יום 9
זנזיבר-ת"א
בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסות החזור לישראל.

ספארי המלטות בטנזניה ונופש בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסה בינלאומית של אתיופיאן איירליינס – 5 פעמים בשבוע

4 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4×4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

טיסות פנימיות

4 לילות במלון חוף בזנזיבר בסיס אירוח: הכל כלול

העברות שדה -מלון- שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $ לאדם

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: