ספארי בסאדני ונופש בזנזיבר

הפארק הלאומי סאדני הוא הפארק היחיד בטנזניה הממוקם לאורך חופיו של האוקיינוס ההודי. הוא משתרע על פני 1100 קמ”ר ומציע שילוב מיוחד בין היבשתי והימי בעולמות החי והצומח. בפארק מתקיימים כ 30 זנים של יונקים ענקיים וכן מינים שונים של זוחלים ובעלי כנף. מנגד הוא מציג מגוון רחב של יצורים ימיים כמו מינים מיוחדים של דגים, צבי ים ירוקים, לווייתנים גדולי סנפיר ודולפינים. הפארק מכיל את יער זרנינגה, שהוא אחד מיערות הגשם האחרונים בחופי טנזניה ומכיל מגוון רב של צמחייה.

הצעה זו כוללת ספארי מיוחד לחופיה של טנזניה בפארק הלאומי סאדני. נוחתים בזנזיבר ואת הלילה הראשון ישנים בסטון טאון זנזיבר. למחרת תעלו על טיסה בת 15 דק’ לפארק הלאומי סאדני לחופי טנזניה. בשמורה תוכלו ליהנות מספארי 4X4, ספארי שיט בנהר הוואמי, שם ניתן לצפות בתניני יאור ולהקות גדולות של היפופוטמים וספארי קנו הרפתקני. את 3 הלילות הבאים תלונו במחנה אוהלים מיוחד ואקולוגי המונע על ידי אנרגיה סולרית בלבד. האוהלים פונים אל האוקיינוס ההודי ומציעים שקט ושלווה לאורחים. ניתן גם ליהנות מארוחת ערב על החוף לאור ירח. לאחר הספארי טסים חזרה לזנזיבר ל-3 לילות במלון החוף Mapenzi Beach על בסיס אירוח הכל כלול הממוקם לחופיו המזרחיים של האי הטרופי זנזיבר.

החל מ- 3,740$ לאדם בחדר זוגי

ספארי בסאדני ונופש בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסות ישירות של ארקיע

לינה במלון בסטון טאון בסיס אירוח ארוחת בוקר

טיסה לסאדני

3 לילות במחנה אוהלים בשמורה

כניסות לשמורות ולאתרים

פנסיון מלא

טיסה לזנזיבר

3 לילות במלון החוף Mapenzi Beach

בסיס אירוח הכל כלול

העברות

מחיר ההצעה אינו כולל:

הוצאות בעלות אופי אישי

אשרת כניסה לטנזניה

טיפים לנותני שירותים

ביטוח נסיעה לחו"ל

הערות רלוונטיות להצעה זו:

החבילה תקפה לאפריל-מאי 2017

מחיר מותנה בזמינות מקומות בחברת התעופה ולינה

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: