הצטרפו אלינו לספארי אקטיב הכולל השתתפות במרתון קילימנג’רו וטיול ספארי בסימן קמפינג

1-9/3/2019

חבילה המתאימה להרפתקנים ואוהבי הספורט המעוניינים לחוות את ריצת המרתון מזווית חדשה ומאתגרת אף יותר הכוללת ריצת מרתון מלא (42.2 ק”מ) למרגלות הר הקילימנג’רו וטיול ספארי מפנק בשמורות הטבע היפות והמרשימות של טנזניה.

מרתון קילימנג’רו מתקיים מידי שנה, זו השנה ה-17 ברציפות בעיירה מושי (Moshi) הסמוכה להר הקילימנג’רו, ההר הגבוה ביותר באפריקה המתנשא לגובה של 5,895 מטרים. המסלול מתחיל בעיירה וממשיך לנופיה השונים של טנזניה בקרבת ההר, חוות קפה, כפרים מקומיים, סוואנות, יערות גשם ועוד. החבילה כוללת ריצת מרתון באורך מלא (42.2 ק”מ) ומסלולים נוספים, הקצר יותר (10 ק”מ) והמסלול המקוצר (5 ק”מ), 3 לילות לינה בעיירה מושי, פנסיון מלא, חולצת מרתון למשתתפים וחבילת מרתון למשתתפים הכוללת משקאות, חטיפים ועיסוי.

לאחר מכן תפגשו את המדריך-נהג המקומי שלכם שיגשים לכם את החלום וייקח אתכם לטיול ספארי בשמורות הטבע היפות של טנזניה. תבקרו באגם מניארה- שמורת טבע המגנה על חצי מאגם מניארה כשבתוכה עובר השבר הסורי אפריקאי, מכתש הנגורונגורו- המכונה גם הפלא השמיני של הבריאה, הר געש שקרס לתוך עצמו ויצר מעין תיבת נוח ובה ריכוז כל בעלי החיים המאפיינים את אפריקה ושמורת הסרנגטי- אם כל השמורות של אפריקה- השמורה בה מתרחשת תופעת נדידת הפרסתנים היבשתית הגדולה ביותר בעולם.

את טיול הספארי תחוו הכי קרוב לטבע, הלינה תהיה באוהלים בלב בשמורות הטבע השונות. חוויה המתאימה לאותם הרפתקנים שגם בוחרים לרוץ את המרתון וגם רוצים לחוות את אפריקה מהמקום הכי קרוב לחיק הטבע ולבעלי החיים.

החל מ- 4,800$ לאדם בחדר זוגי

מרתון קילימנג’רו וספארי קמפינג

מחיר ההצעה כולל:

מרתון קילימנג'רו – הגעה ביום שבת בטיסת אתיופיאן אירליינס לקילימנג'רו

3 לילות לינה

בסיס אירוח – פנסיון מלא

כרטיס כניסה למרתון המלא 42.2 ק"מ

חולצת מרתון

מדליה (בהתאם לנקודת וזמן הסיום)

SENE- תמיכה מקדימה למרתון כוללת משקאות, חטיפים ועיסוי מקדים

5 לילות ספארי קמפינג

ביקור בשמורת אגם מניארה, נגורונגורו, סרנגטי

בסיס אירוח – פנסיון מלא

טריילר ציוד, שף, נהג מדריך מיומן לקמפינג

ציוד קמפינג לינה ואוכל

כל ההעברות

מחיר ההצעה אינו כולל:

ויזה: 50 $ לאדם

ביטוח בריאות ומטען

הוצאות אישיות

טיפים לבעלי שירותים

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: