מסע קסום לזמביה, זימבבואה ובוצואנה

מסע מרגש לסוד השמור של אפריקה, 8 לילות של מסע קסום לשלוש מדינות שחולקות גבולות האחת עם השנייה, וחולקות את אחד מפלאי עולם מפלי ויקטוריה המרהיבים. טיול ספארי הרפתקני וחוויה ייחודית לליבה של יבשת אפריקה, מסע של גילויים חדשים, בתנאי לינה מהטובים ביותר ביבשת, בלודג’ים ומחנות אוהלים, על גדות נהר הצ’ובה ונהר הזמבזי רחב הידיים.

המסע מתחיל בזמביה ובטיסה פנימית למפלי ויקטוריה (Victoria Falls) שם יפגוש אתכם המדריך-נהג המקצועי שלנו וייקח אתכם לעיירה ליווינגסטון (Livigstone) הממוקמת כ- 10 ק”מ מהמפלים בלבד, היא מהווה את שער הכניסה למפלים מהצד של זמביה. העיר ליווינגסטון היא עיירה ציורית בעלת זיקה יהודית והיסטוריה מרתקת. משם תצאו לסיור במפלים הכולל הליכה על הגשר המחבר בין זמביה לזימבבואה. תוכלו גם ליהנות מפעילויות אתגריות ביניהם קפיצת באנג’י מגובה 111 מטר, טיסת מיקרולייט והליקופטר.

בזימבבואה תראו את המפלים מנקודת מבט פנורמית, תוכלו להבחין בעוצמתם וברוחבם שמגיע ל 1.7 ק”מ, המפלים הרחבים והגדולים בעולם. עומק התהום מגיעה ל- 108 מטר ולכן עוצמת נפילת הנהר לתהום יוצרת מסך עשן. המקומיים נוהגים לכנות את המפלים “מוסי-אואה-טוניה” (העשן הרועם).

בבוצואנה תיהנו מספארי שייט על נהר הצ’ובה החוצה את הפארק הלאומי צ’ובה (Chobe National Park). תוכלו לצפות בהיפופוטמים ותנינים הרבים המתרחצים בנהר וגם תוכלו לצפות בפילים רבים, שכן שמורת צ’ובה מהווה את השמורה עם ריכוז הפילים הגבוה ביותר בעולם.

הלינה לכל אורך ימי המסע הוא בלודג’ים מהטובים ביותר בזמביה ובכלל ביבשת אפריקה. לודג’ים ורשתות מלונות שזכו לפרסים רבים בעולם התיירות בשל נוחות החדרים, השירות המצוין, האוכל הטעים, העיצוב הקולוניאלי-אפריקאי המוקפד והמיקום הייחודי בלב השמורות ועל גדות הנהרות צ’ובה והזמבזי.

לתכנון המסע שלכם, אנחנו בספארי קומפני מחכים לכם

מסע ללב אפריקה ומפלי ויקטוריה

מחיר ההצעה כולל:

טיסה בינלאומית עם אתיופיאן איירליינס

טיסה פנימית למפלי ויקטוריה

8 לילות לינה בלודג'ים ומחנות ברמה טובה מאוד

על בסיס פנסיון מלא/הכל כלול

מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית

רכב ספארי פתוח 4X4

סיורים במפלים (מהצד של זמביה ומהצד של זימבבואה)

שייט שקיעה במפלים

ספארי שייט בצ'ובה

העברות

מחיר ההצעה אינו כולל:

ויזה

ביטוח בריאות ומטען

הוצאות אישיות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

המחיר מותנה בהתאם למספר המטיילים ובהתאם לתקופה

ספרו לחברים: