מסע בעקבות הגורילות של אוגנדה

דמיינו לעצמכם הרים וגבעות צבועים בירוק, מפלים ואגמים תכולים ויערות גשם סבוכים ומרשימים ביופיים, בין כל אלה חיים להם קופי האדם של אוגנדה. אנחנו מציעים לכם להצטרף אלינו למסע מופלא בעקבות הגורילות והשימפנזים של אוגנדה, אחת המדינות היחידות שעוד ניתן לחזות בהם ובהחלט אחת המדינות היפות באפריקה כולה.

את המסע נתחיל מהעיר ג’ינג’ה, המהווה את מקור הנילוס ומשם נמשיך אל שמורת מפלי מורצ’ינסון, בה הנילוס נשפך למפל עוצמתי בגובה של כ-35 מטרים. השמורה שוקקת ומלאה בחיים, מהיפופוטמים וקרוקודילים ועד אריות, פילים וג’ירפות. סיור בשמורה מבטיח חוויה אתגרית ומסעירה של מפגש מקרוב עם בעלי החיים והצמחייה הייחודית לאזור. משם נמשיך לשמורת קווין אליזבת’ העשירה בחי וצומח וכן אל שמורת איששה (Ishasha) הידועה בזכות להקות האריות שאוהבים לנוח על צמרות העצים.

גולת הכותרת במסע היא הטרק בעקבות גורhלות ההרים הנדירות, אותו נעשה בשמורת בווינדי (Bwindi Impenetrable National Park), אחד מיערות הגשם העתיקים ברואנדה בן יותר מ25 אלף שנים. השמורה היא ביתם של כ-400 מינים של צמחים ומינים רבים של בעלי חיים, אך האטרקציה המרכזית בה היא גורילות ההרים הנמצאות תחת סכנת הכחדה מתמדת ולכן שמורות הטבע מקפידות להגן עליהן ככל שניתן, עד כדי כך שאם תרגישו מצוננים באותו היום ייתכן שלא יתנו לכם להתקרב לגורילות.

המסע כולל בתוכו אטרקציות שונות ומגוונות כמו נסיעה אל אגמי הלוע המרהיבים (אגמים המתפתחים בתוך לוע של הר געש רדום), שיט באגם מבורו על רקע נוף סלעי יפיפה וטרק לצד השימפנזים ביער קיבלה בו חיים עוד 15 סוגי קופים נוספים ומאות זנים של פרפרים מרהיבים ביופיים.

המסע המקיף והנרחב מאפשר לחוות את אוגנדה על שלל צבעיה. מהמפלים הכחולים דרך יערות גשם סבוכים ועד נופים סלעיים וגעשיים. כל זה לצד הגורילות, שימפנזים ושלל בעלי החיים שהופכים את המסע לאתגרי והרפתקני. תוסיפו על כך את האוכלוסייה המקומית החביבה ומסבירת הפנים ותבינו שההתאהבות באוגנדה מובטחת.

החל מ- 6,760$ לאדם בחדר זוגי

מסע בעקבות הגורילות של אוגנדה

מחיר ההצעה כולל:

טיסות בינלאומיות עם אתיופיאן אירליינס

11 לילות לינה במלונות ולודג'ים שונים באוגנדה

בסיס אירוח – פנסיון מלא

דמי כניסה לשמורות ואתרים

ספארי ברכב 4X4 מסוג לנדקרוזר

ליווי מדריך מקצועי דובר אנגלית

העברות שדה-מלון-שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

הוצאות בעלות אופי אישי

אשרות כניסה

טיפים לנותני שירות

ביטוח נסיעה לחו"ל

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: