מסע אל האריות הלבנים ואל חופי הטורקיז של מוזמביק

אנו מזמינים אתכם למסע של תיירות אחראית אל האריות הלבנים בדרום אפריקה – קרבה בלתי אמצעית אל הטבע הפראי הנותנת כבוד לאנשים, לטבע, לבעלי החיים, לליבה הפועם של אפריקה.

תיירות אחראית מתחשבת בסביבה זהו הערך הראשון המוביל את העשייה שלנו כבר למעלה מ-20 שנה. זו הסיבה שאנו עושים את מה שאנו עושים. לא רק שאנחנו לא לוקחים חלק בניצול של אפריקה – אנו פועלים להיות גורם מעורב שמעורר שינוי כמיטב יכולתו – מתוך אהבה כנה לאפריקה ורצון לשינוי.

המסע מורכב מ- 11 לילות של הרפתקאות וספארי בדרום אפריקה ומקנח בנופש בחופי הטורקיז של מוזמביק. שמורת האריות הלבנים בדרום אפריקה היא שמורה שהכניסה אליה מוגבלת מטעמי שימור ולכן מעטים זוכים לחוות את האריות הלבנים מקרוב. לאחר מכן, ממשיכים לספארי אינטימי בקרוגר פארק המפורסם וישנים באוהלים בגלמפינג יוקרתי במיוחד, שם תוכלו להתעורר בבוקר עם נהמת האריות. את טיול הספארי משלימה החופשה במוזמביק, מדינה אפריקאית קצבית, שם תוכלו ליהנות משלל אטרקציות ספורט ימי, צלילה, קייט סרפינג, שווקים, קולינריה משובחת ואיים מבודדים.

החל מ- 4,825$ לאדם בחדר זוגי

מסע אל האריות הלבנים ואל חופי הטורקיז של מוזמביק

מחיר ההצעה כולל:

טיסות בינלאומיות של אתיופיאן איירליינס

טיסות פנימיות

העברות

דמי כניסה לשמורות ולאתרים

פעילויות מלאות באריות הלבנים

חבילת ספארי בסימבווטי

לינה וא. בוקר במלון במוזמביק

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

ארוחות צהריים וערב במלון יוהנסבורג

ארוחות צהריים וערב במלון במוזמביק

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: