טיסה ישירה סוכות 2021 – 6 לילות בטנזניה ו- 3 בזנזיבר

10 ימים

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

הצעה זו משלבת את מינון הימים המדויק לאוהבי ההרפתקאות, חיות, ספארי ואקסטרים. 6 לילות של ספארי בטנזניה, הרבה בעלי חיים, טבע ושבטים. ספארי ג’יפים ברכבי 4X4 מפנקים וביקור בשמורות הטבע היפות והגדולות של טנזניה ביניהן: שמורת אגם מניארה- המגנה על כחצי מאגם מניארה ועשירה בפילים ואריות על העצים, מכתש הנגורונגורו- הפלא השמיני של הבריאה, קלדרה המכילה את כל סוגי החיות המאפיינים את אפריקה, ביקור בשבטי המסאים וצפייה באורח חייהם המסורתי, שמורת הסרנגטי- אם כל השמורות וביקור בשבטי ההדזבה והדטוגה, הציידים הלקטים וביקור באגם נטרון- אגם מלח יפהפה מנוקד באלפי ציפורי פלמינגו ורודות.

טיול ספארי פרטי-מאורגן

בספארי קומפני אנחנו מאמינים שאת טיול הספארי המושלם יש לעשות בצורה פרטית ואישית, משפחתית ואינטימית. הטיול באפריקה הוא לא רק בעלי חיים וטבע, הוא גם מסע אישי ומשותף לתוך הנפש, זמן לקחת נשימה, ליהנות ממקומות לינה איכותיים ומפנקים ובעיקר לנוח וליהנות מכל רגע.

המסלול הזה ייתן לכם את כל המידע שאתם צריכים על שמורות הטבע, סגנון הטיול, הקצב שלו והתוכן והפעילויות שאנחנו בספארי קומפני מציעים. הטיולים שלנו מאורגנים עד הפרט האחרון ומותאמים במיוחד בשבילכם, לפי הקצב שלכם והעדפותיכם האישיות. המסלול הזה מהווה בסיס לדיון.

תוכנית הטיול:

יום 1
ת”א – קילימנג’רו – מניארה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונסיעה לספארי בשמורת מניארה Manyara . ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 2
מניארה – שמורת הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא לספארי בשמורת מניארה – שמורה המגינה על כחצי מאגם מניארה ושוכנת על השטח בין חופי האגם לשבר הסורי אפריקאי הנמצא ממערב. אחר הצהריים נסיעה אל שמורת הסרנגטי Serengeti, שמורת הטבע החשובה ביותר באפריקה. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 3
סרנגטי
יום ספארי מלא בשמורת הסרנגטי, היא אחת השמורות הגדולות והמיוחדות באפריקה. בכל שנה מתרחשת בה תופעת הנדידה השנתית היבשתית הגדולה בעולם. מיליוני בעלי חיים פרסתנים שונים ביניהם אנטילופות, גנו וזברות הנודדים בעקבות העשב הטרי. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 4
סרנגטי – נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו Ngorongoro, הר געש קדום שקרס אל תוך עצמו למעלה מ- 2.5 מיליון שנים. קריסת הר הגעש יצרה קלדרה, מעין ‘תיבת נוח’ של מגוון בעלי חיים ואזורי נוף שונים ומגוונים המאפיינים את יבשת אפריקה. בתוך המכתש תמצאו בעלי חיים רבים: פילים, אריות, צ’יטות, קרנפים ועדרים רבים של גנו וזברות כל אלו בנוף הסוואנות, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים. ארוחת ערב ולינה באזור הנגורונגורו.

יום 5
מכתש הנגורונגורו – אגם אייאסי
לאחר ארוחת בוקר, נסיעה אל אגם אייאסי Ayasi, לביקור אצל שבטי ההדזבה Hadzabe והדטוגה Datoga – שבטי ציידים לקטים וחרשי ברזל. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו Karatu ובשוק העיירה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 6
אגם נטרון
לאחר ארוחת בוקר נסיעה לאגם נטרון Natron, אגם מלח יפיפייה. עומקו פחות מ- 3 מטרים והוא מתאדה ומשאיר אחריו מינרלים ומלחים, מה שמהווה קרקע פורה לפלמינגו. לאוהבי הליכה בטבע שלל פעילויות אקטיביות מיוחדות לאזור, כמו הליכה לאגם, למפלים ולשבטים המקומיים בליווי מדריך מסאי. ארוחת ערב ולינה במחנה אוהלים באגם.

יום 7
ארושה – זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה Arusha, ומשם בטיסה במטוס קל לאי הטרופי זנזיבר, לקינוח של 3 לילות במלון מפנק הממוקם על חופיו הלבנים של האי האקזוטי- אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם הנחיתה בשדה התעופה העברה למלון.

ימים 8-9
זנזיבר
ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרות לסיורים מגוונים היערות התבלינים, יער הגשם, סיור בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, סיור ספארי ים כחול, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10
זנזיבר – ת”א
בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

מבחר מקומות לינה לבחירתכם.

צלצלו אלינו לפרטים נוספים.

טיסה ישירה סוכות 2021 - 6 לילות בטנזניה ו- 3 בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסת אל על, סאן דור ישירה

טיסה פנימית ארושה – זנזיבר

6 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

3 לילות במלון בזנזיבר

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

העברות שדה – מלון – שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $ לאדם

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: