טיסה ישירה סוכות 2021 – 5 לילות בטנזניה ו- 4 לילות בזנזיבר

התוכנית הקלאסית

10 ימים

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק בין שמורות הטבע של טנזניה ולקינוח נופש לחופי האוקיינוס ההודי באי הטרופי זנזיבר. 5 לילות של ספארי מרתק, כולל ביקור בשמורת הסרנגטי, ו-4 לילות נופש באי האקזוטי זנזיבר.

טיול ספארי פרטי-מאורגן

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, הטיול לאפריקה צריך להיות מאורגן ומתוקתק עד הפרטים הכי קטנים. הטיול לאפריקה מכיל בתוכו לא רק טבע ובעלי חיים, אלא גם חוויות משפחתיות מעצימות, לייפסטייל, מקומות לינה מיוחדים, היכרות עם התרבות המקומית והשבטים, והכי קרוב לטבע שאפשר.

מבנה הטיול והטיסה הישירה מאפשרים טיול ברמה גבוהה ובמחיר אטקרטיבי, רק 5.5 שעות מפרידות ביניכם לבין הטיול שעליו חלמתם כל החיים. מסע ספארי איכותי אל שמורות הטבע היפות של מדינת הספארי העשירה ביותר באפריקה, מגוון בעלי חיים בשפע, סגנונות לינה מיוחדים בלודג’ים או מחנות אוהלים מפנקים, מדריך-נהג מקומי מיומן דובר אנגלית שוטפת, רכבי ספארי 4X4 מפנקים ובטיחותיים ולקינוח נופש בטן גב במלון הכל כלול על חופיו הלבנים של האי הטרופי זנזיבר בלב האוקיינוס ההודי.

תוכנית הטיול:

יום 1
ת”א – קילימנג’רו – מניארה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונסיעה לספארי בשמורת מניארה Manyara  – שמורה המגינה על כחצי מאגם מניארה ושוכנת על השטח בין חופי האגם לשבר הסורי אפריקאי הנמצא ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 2
מניארה – שמורת הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת הסרנגטי Serengeti, שמורת הטבע החשובה ביותר באפריקה. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 3
סרנגטי
יום ספארי שלם בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לאחת השמורות הגדולות והמיוחדות באפריקה. בה מתרחשת תופעת הנדידה השנתית היבשתית הגדולה בעולם. מיליוני בעלי חיים פרסתנים שונים ביניהם אנטילופות, גנו וזברות הנודדים בעקבות העשב הטרי בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 4
סרנגטי – נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, הר געש קדום שקרס אל תוך עצמו למעלה מ 2.5 מיליון שנים. קריסת הר הגעש יצרה קלדרה, מעין ‘תיבת נוח’ של מגוון בעלי חיים ואזורי נוף שונים ומגוונים המאפיינים את יבשת אפריקה. בתוך המכתש תמצאו בעלי חיים רבים: פילים, אריות, צ’יטות, קרנפים ועדרים רבים של גנו וזברות כל אלו בנוף הסוואנות, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים. ארוחת ערב ולינה באזור הנגורונגורו.

יום 5
מכתש הנגורונגורו – אגם אייאסי
לאחר ארוחת בוקר, נסיעה אל אגם אייאסי Ayasi, לביקור אצל שבטי ההדזבה Hadzabe והדטוגה Datoga – שבטי ציידים לקטים וחרשי ברזל. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו Karatu ובשוק העיירה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 6
ארושה – זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה Arusha, ומשם בטיסה במטוס קל לאי הטרופי זנזיבר, לקינוח של 4 לילות במלון מפנק הממוקם על חופיו הלבנים של האי האקזוטי- אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם הנחיתה בשדה התעופה העברה למלון.

ימים 7-9
זנזיבר
ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרות לסיורים מגוונים היערות התבלינים, יער הגשם, סיור בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, סיור ספארי ים כחול, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10
זנזיבר – ת”א
בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

טיסה ישירה סוכות 2021 - 5 לילות בטנזניה ו- 4 לילות בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסת סאנדור ישירה

טיסה פנימית ארושה – זנזיבר

5 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

4 לילות במלון Mapenzi Beach Club

בסיס אירוח: הכל כלול

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

העברות שדה – מלון – שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: