טיסה ישירה סוכות 2021 – 5 לילות בטנזניה ו- 4 לילות בזנזיבר

10 ימים

טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר

הצטרפו אלינו למסע ספארי מרתק בין שמורות הטבע של טנזניה ולקינוח נופש לחופי האוקיינוס ההודי באי הטרופי זנזיבר. 4 לילות של ספארי מרתק, כולל ביקור בשמורת הסרנגטי, ו-5 לילות נופש באי האקזוטי זנזיבר.

טיול ספארי פרטי-מאורגן

ספארי קומפני, המתמחה בטיולי בוטיק פרטיים לאפריקה מזמינה אתכם ליהנות ממסע ספארי בין שמורות הטבע היפות של טנזניה ולקינוח נופש מפנק במלון כלול בחופי האי הטרופי זנזיבר. במסע זה תזכו ליהנות מחווית ספארי מפנקת, בסגנונות לינה שונים, בלודג’ים או במחנות אוהלים מפנקים, בשירות אישי, בהתאמה ובתפירה אישית, בהתאם לסגנונכם וטעמכם האישי.

אנחנו בספארי קומפני מאמינים בחוויה האישית, כל משפחה והטיול הפרטי שלה, להשלמת החוויה גם תוכלו ליהנות מהדרכה פרטית של המדריכים-נהגים המקצועיים שלנו, רכבי 4X4 ברמה גבוהה, שירות אישי ומקצועי והתאמת תוכן הטיול בהתאם לטעמכם האישי.

תוכנית הטיול:

יום 1
ת”א – קילימנג’רו – מניארה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונסיעה לספארי בשמורת מניארה Manyara  – שמורה המגינה על כחצי מאגם מניארה ושוכנת על השטח בין חופי האגם לשבר הסורי אפריקאי הנמצא ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 2
מניארה – שמורת הסרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת הסרנגטי Serengeti, שמורת הטבע החשובה ביותר באפריקה. בדרך נעבור בשמורת הנגורונגורו Ngorongoro ונבקר בכפר שבט המסאים החיים בקניה ובצפון טנזניה. סימן ההיכר הבולט שלהם הוא לבושם הבולט והצבעוני בתוך נוף הסוואנות. במהלך הביקור נחשף לאורח החיים המיוחד שלהם, טקס הריקוד הקפיצות המסורתי המלווה במוזיקה ושירים אותנטיים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 3
סרנגטי
יום ספארי שלם בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם. השמורה בה מתרחשת תופעת הנדידה השנתית היבשתית הגדולה בעולם. מיליוני בעלי חיים ביניהם אנטילופות, גנו וזברות. בשמורת הסרנגטי קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

יום 4
סרנגטי – נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו Ngorongoro, לוע הר געש שקרס לתוך עצמו לפני 2.5 מיליון שנה ויצר מעין קלדרה ובית גידול למגוון בעלי חיים השונים של אפריקה. בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים ביניהם: פילים, אריות, ברדלסים, קרנפים ועדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנות מתמשכות, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול המאפיינים את יבשת אפריקה. ארוחת ערב ולינה בחווה.

יום 5
ארושה – זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה Arusha, ומשם בטיסה של שעה ורבע לזנזיבר, ל-3 לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי והאקזוטי- אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם הנחיתה בשדה התעופה העברה למלון.

ימים 6-9
זנזיבר
ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרות לסיורים מגוונים היערות התבלינים, יער הגשם, סיור בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, סיור ספארי ים כחול, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 10
זנזיבר – ת”א
בשעות הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

טיסה ישירה סוכות 2021 - 5 לילות בטנזניה ו- 4 לילות בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסת סאנדור ישירה

טיסה פנימית ארושה – זנזיבר

4 לילות לינה בלודג'ים/ מחנות ברמה גבוהה

3 ארוחות ביום

5 לילות במלון Mapenzi Beach Club

בסיס אירוח: הכל כלול

רכב ספארי מסוג לנדקרוזר 4X4

נהג – מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

כניסות לאתרים ושמורות

מים מינרלים לשתייה ברכב

העברות שדה – מלון – שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $ לאדם

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: