פסח 2024– העונה הירוקה בסרנגטי ונופש בזנזיבר
טיסה ישירה לטנזניה וחזרה ישירות מזנזיבר
תוכנית בהתאמה אישית

המטיילים שלנו נהנים מטיסה ישירה מת"א לנמל התעופה קילימנג'רו בטנזניה ולאחר 9 ימי טיול – טיסת חזור מזנזיבר ישירות לתל אביב. אל תתפשרו על פחות מזה!

בסוכות הקרוב אנו מזמינים אתכם לגלות את יופייה עוצר הנשימה של טנזניה ולצפות היישר מהשורה הראשונה בנדידה הגדולה. ממישורי הסרנגטי העצומים שבטנזניה עד הגבעות החומות של שמורת המסאי מרה שבקניה נודדים מידי שנה מליוני פרטים של גנו, זברות ואנטילופות. מסע של 800 קילומטר, בחיפוש אחר אזורי המרעה הירוקים שיספקו להם מזון ומים.

'הנדידה הגדולה' אחת מתופעות הטבע המרשימות ביותר עלי אדמות.

תכנית הטיול מבוססת על 10 ימים ו-9 לילות המשלבים ספארי בשמורת הטבע של טנזניה עם נופש באי הטרופי זנזיבר שכבש את לב הישראלים.

נסיעה ברכב 4X4 בליווי מדריך-נהג מקומי מיומן, ספארי פרטי בשמורת הסרנגטי ואיזור שימור הנגורונגורו, צפייה בפלאי הטבע בהתגלמותם – חיות בר, צמחייה פראית ונופים אפריקאים ייחודיים.

קינוח מתוק באי הטרופי זנזיבר שם תוכלו ליהנות מחול לבן וים טורקיז אין סופי, פעילויות ספורט ימי ומנוחה.

תוכנית הטיול:

יום 1
ת”א – קילימנג’רו – מניארה
נצא בטיסה ישירה לטנזניה, לשדה התעופה קילימנג’רו. לאחר סידורי ההגעה מפגש עם הנהגים-מדריכים ונצא בנסיעה לספארי בשמורת מניארה – שמורה המגנה על כחצי מאגם מניארה ועל השטח בין חופי האגם למצוק השבר הסורי אפריקאי השוכן ממערב. ארוחת ערב ולינה בלודג׳/מחנה באיזור השמורה.

יום 2
נגורונגורו – סרנגטי
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל הסרנגטי, שמורת הטבע החשובה באפריקה. ארוחת ערב ולינה בלודג׳/מחנה באיזור השמורה.

יום 3
שמורת הסרנגטי
יום ספארי מלא בשמורת הסרנגטי, הנחשבת לשמורה המרהיבה בעולם בה קיים הריכוז הגדול ביותר של בעלי חיים וטורפים. בשמורה מתרחשת נדידת הפרסתנים הגדולה. בתקופה זאת אלפי קבוצות הגנו והזברות נהנים משפע הצמחייה והמים במרכז השמורה, לצידם נוכל לראות את הגורים החדשים שהצטרפו אל משפחת הטבע. ארוחת ערב ולינה בלודג׳/מחנה באיזור השמורה.

יום 4
סרנגטי – נגורונגורו
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום ספארי מרתק במכתש הנגורונגורו, בתוך לוע הר הגעש נסייר במכתש שהוא בית לרבבות בעלי חיים שונים: פילים, אריות, ברדלסים, עדרים של זברות וגנו. כל זאת בנופים מגוונים של סוואנה, יערות, ביצות, אגמי סודה ומים מתוקים המייצגים את רוב בתי הגידול של מזרח אפריקה. ארוחת ערב ולינה באיזור הנגורונגורו.

יום 5

 נגורונגורו – אגם אייסי

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נסיעה אל אגם אייסי, לביקור אצל שבטי ההדזבה והדטוגה. השבטים נחשבים לאחרוני שבטי הציידים-לקטים של מזרח אפריקה, נצר לשבטי הבושמנים של הסוואנות האפריקניות. בני השבט מפרנסים את עצמם על ידי ציד חיות למאכל וליקוט שורשים ופירות. לאחר מכן ניתן לבקר בבית ספר מקומי בעיירה קראטו ובשוק העיירה.

יום 6
ארושה – זנזיבר
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה אל העיר ארושה Arusha ובטיסה לזנזיבר, ל-4 לילות במלון הממוקם על חוף האי הציורי – אי ירוק בלב ים הטורקיז של האוקיינוס ההודי. עם ההגעה העברה למלון.

ימים 6-8
זנזיבר
ארוחות ולינה במלון החוף- אפשרות לסיורים מגוונים ביערות התבלינים, יער הגשם, סמטאות שווקי עיר העתיקה, פעילויות ספורט ימי, צלילה ושנורקלינג במימיו הצלולים של האוקיינוס.

יום 9
זנזיבר – ת”א
בשעות אחר הצהריים הסעה לשדה התעופה זנזיבר לטיסת החזור לישראל.

מבחר מקומות לינה לבחירתכם.

מחיר החל מ- 5,395$ לאדם

צלצלו אלינו לפרטים נוספים.

פסח 2024 - בעקבות העדרים הגדולים במרכז הסרנגטי ונופש בזנזיבר

מחיר ההצעה כולל:

טיסה בינלאומית ישירה של חברת התעופה ארקיע

רכב ספארי עם גג נפתח מסוג לנדקרוזר 4X4
(6 איש ברכב של 8 מושבים)

5 לילות ספארי לינה בלודג'ים/מחנות ברמה טובה

נהג-מדריך מקומי מיומן דובר אנגלית

3 ארוחות ביום בטנזניה

מים מינרליים ברכב במהלך הספארי

כניסות לשמורות ואתרים

טיסה ארושה – זנזיבר

4 לילות במלון חוף

בסיס אירוח בזנזיבר: ארוחת בוקר

העברות: שדה – מלון – שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

אשרת כניסה: 50 $

הוצאות אישיות

ביטוח בריאות ומטען

טיפים לנותני שירות

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: