אפריקה אסייתית בניחוח צרפתי

מדגסקר הוא האי הרביעי בגודלו בעולם, השוכן מזרחית לחופיה היפים של מוזמביק. האי נחשב לאחד האיים המסקרנים ביותר בעולם ומהווה יעד לביקור שהולך ונהיה פופולרי יותר במרוצת השנים. באי מדגסקר תמצאו הכל – שפע של שמורות טבע, יערות גשם, חופים לבנים, מי טורקיז צלולים, איים פרטיים, עיר בירה ססגונית ושמחה, קולינריה ומטבח צרפתי משובח ותרבות המשלבת אסיה ואפריקה, מזרח ומערב.

ההצעה כוללת 9 לילות של טיול ספארי וטבע, בחלקו הדרומי של האי מדגסקר. שם תפגשו גם מינים שונים של למורים, המאפיינים את האי מדגסקר, בעלי חיים אנדמיים למקום. הלמורים הם בעלי חיים אהובים מאוד על בני האדם וידידותיים ביותר, דומים לקופים עם עיניים גדולות וזנבות פרוותיים. מינים שונים של למורים פזורים ברחבי האי בצבעים וגוונים שונים ובכל אזור בו תבקרו תמצאו סוג וצבע שונה של הלמור. במדגסקר מערכת אקולוגית ייחודית רק לאי ובעקבות זאת תוכלו למצוא חוויות שונות לטיול כמו נופש בחופים לבנים ומי טורקיז בוהקים, יערות גשם טרופיים, מאות מיני חיות אנדמיות, צוקי אבן גיר ועוד.

בביקור בעיר הבירה טאנה תוכלו ליהנות ממסעדות משובחות, בתי מלון מפנקים ותרבות ססגונית. העיר בנויה מבתים צבעוניים, עם סמטאות רבות שניתן לשוטט בהן, שווקים תוססים לחובבי הקניות בהם תוכלו למצוא שטיחי קש, מפות, רהיטי עץ ועוד.

החל מ- 5,390$ לאדם בחדר זוגי

דרום מדגסקר ספארי וטבע

מחיר ההצעה כולל:

טיסות בינלאומיות עם אתיופיאן איירליינס לטאנה וחזרה לת"א

טיסה פנימית

9 לילות לינה

העברות

דמי כניסה לשמורות ולאתרים

רכב עם נהג-מדריך מיומן דובר אנגלית

מחיר ההצעה אינו כולל:

הוצאות בעלות אופי אישי

אשרות כניסה

טיפים לנותני שירות

ביטוח נסיעה לחו"ל

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: