אוגנדה הפנינה של אפריקה

הצטרפו אלינו למסע קסום אל לב אוגנדה הירוקה לספארי בשמורת קווין אליזבת’ ביתם של השימפנזים, שיט במפלי מורצ’ינסון המרהיבים הנשפכים אל הנילוס וסיור בלתי נשכח אל אגמי הלוע למרגלות הרי הגעש.

את המסע תתחילו בעיר קמפלה, עיר תוססת ומלאת חיים. משם תמשיכו לאגם מבורו (Lake Mburo National Park), שהוא ביתם של כ350 מינים של ציפורים, זברות, באפלו ועוד חיות מסקרנות. בהמשך תגיעו לשמורת אוששה המפורסמת בזכות להקת האריות שאוהבים לנוח על העצים ועמוסה בבעלי חיים מרתקים. בנוסף תבקרו בפלא שנקרא אגמי הלוע, שהם למעשה אגמים שנוצרים בלוע של הרי געש לא פעילים ויוצרים מחזה מרהיב. אתם גם לא תפספסו ביקור במפלי מורצ’ינסון, נקודת השפך של נהר הנילוס המגיעים לגובה של כ34 מטרים ויוצרים מחזה עוצמתי ביופיו.

במהלך הטיול תסעו ברכב ספארי 4X4 פתוח שמאפשר לחוות את הטבע ממקור ראשון וכן בטיולים רגליים ממש לצד החיות השונות. תוכלו ליהנות גם מטרק אתגרי והרפתקני עם השימפנזים ביער קיבלה. השימפנזים רגילים לנוכחות של בני אדם ולכן ניתן להתקרב אליהם ללא חשש, כמובן בלווי של מדריך מוסמך, מה שהופך את הטרק לחוויה בלתי נשכחת.

החל מ- 4,990$ לאדם בחדר זוגי

אוגנדה הפנינה של אפריקה

מחיר ההצעה כולל:

טיסות בינלאומיות עם אתיופיאן אירליינס

9 לילות לינה במלונות ולודג'ים שונים באוגנדה

בסיס אירוח – פנסיון מלא

דמי כניסה לשמורות ואתרים

ספארי ברכב 4X4 מסוג לנדקרוזר

טיסות פנים

ליווי מדריך מקצועי דובר אנגלית

העברות שדה-מלון-שדה

מחיר ההצעה אינו כולל:

הוצאות בעלות אופי אישי

אשרות כניסה

טיפים לנותני שירות

ביטוח נסיעה לחו"ל

הערות רלוונטיות להצעה זו:

יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לקבלת החיסונים המתאימים

המחיר מבוסס על 6 משתתפים ברכב

המחיר תקף לתאריכים הנקובים בהצעה וכפוף לעדכוני מיסים מקומיים ושינויי מחירים של הרשויות המקומיות / הספקים וחברת התעופה שאינם בשליטת החברה

יתכנו שינויים במסלול, זמני יציאה או סדר המסלולים שאינם בשליטת החברה

ספרו לחברים: