ללכת (לישון) עם העדר

מאת: אביגיל מעוז, פורבס | 31 בדצמבר 2015

זה אולי לא נשמע כמו החיבור ההגיוני ביותר, אבל מתברר שעמוק בתוך היבשת השחורה, בין טיולי השטח, הנופים הפראיים וחיות הבר שמתרוצצות חופשי בספארי, נמצאים כמה ממקומות הלינה הייחודיים והמפוארים ביותר בעולם. רוצים לחוות את אפריקה בלי לוותר על הפינוקים הקטנים? הנה 10 לודג’ים יוקרתיים שיהפכו את ההרפתקה שלכם לנוחה במיוחד

המילה אפריקה מעלה בראשנו לא מעט אסוציאציות. רובן לא מאוד נעימות. אך לדברי רונית הרשקוביץ, מנכ”לית ספארי קומפני, חברת תיירות המתמחה בטיולים לאפריקה, אף יעד טיול בעולם לא משתווה ליבשת הפראית. “ניו יורק מאוד כייפית”, היא אומרת. “מסעדות, בניינים, שופינג, אבל זה לא אפריקה. זה לא נוגע בך כמו שאפריקה עושה לך את השריטה הזו בלב”.

לדבריה, אפריקה הפכה בשנים האחרונות ליעד תיירותי נחשק (בעיקר דרום ומזרח היבשת), הודות להתפתחות דרכי התעופה אליה וממנה. “מישראל יוצאות בכל יום שתי טיסות של חברת אתיופיאן איירליינס, שיש לה קונקשנים ליעדים רבים ביבשת. לספארי קומפני עצמה יש טיסות ישירות עם אל-על במהלך החגים”.

מזג האוויר באפריקה מאפשר ביקור לאורך כל השנה, כאשר אין הבדל רב בין העונות. למעשה, אומרת הרשקוביץ, “ההבדלים בטמפרטורות בין היום ללילה גדולים יותר מאשר בין עונה לעונה”. לכן העונות הפופולריות בכל מדינה משתנות בעיקר בהתאם לפעילות בעלי החיים בהן. כך או כך, בכל מועד שבו תבחרו לבקר, מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת.

לחצו לקריאת הכתבה באתר פורבס.

הכתבה המלאה:

forbes_jan-16-1