יש מדינה לאהבה

מאת: רויטל חורש, מעריב | 20 ביוני 2013

מיציתם את הרעיון של לילה בצימר בצפון? מה דעתכם על חופשה זוגית, רק שניכם, עם כמה שיותר טבע מסביבכם – בטירה, בארמון הפאר או בבקתה פשוטה על שפת אגם, באי בודד או בלב יער? לכבוד ט”ו באב קבלו כמה המלצות ללוקיישן המושלם לחופשה זוגית לוהטת מסביב לעולם. זהירות: תמונות קשות לצפייה.

ספארי בטנזניה: רוצים להעלות את סף הריגוש? באפריקה מצפה לכם מסע מטלטל אל עולם שבו מתמזגים שבטים קדמוניים, נופי בראשית ומפגש פנים מול פנים עם חיות הבר בזירתן הטבעית. מגוון אפשרויות הלינה רחב מאוד, וכולל גם לודג’ים מפוארים, אבל אחת החוויות הרומנטיות ביותר צפויה דווקא בבילוי באוהל בלב הסוואנה.

תשכחו מהאוהל שאתם מכירים מימי הצבא. לא מעט ממחנות האוהלים שתפגשו כאן יכולים להתחרות ללא קושי במלונות 5 כוכבים. אחד היוקרתיים שבהם הוא “Serengeti Pioneer Camp”, בלב שמורת הסרנגטי בטנזניה, שבו ימתינו לכם בריכת שחייה המשקיפה אל נופים עוצרי נשימה ואוהלים מפוארי, המאובזרים בשטיחים ומקלחת, שלצדה חלוקים ומיני תמרוקים. במקום שעון מעורר תעיר אתכם שאגת אריה. את הערבים תבלו לאור המדורה תחת הכוכבים, מול מבטיהן של אימפלות שעיניהן בורקות בעלטה, בטרם תתכרבלו ביחד במיטה המפנקת שבאוהל, כשברקע מתערבלות יללות הצבועים בנעירת הזברה.

איך מגיעים: דרך ספארי קומפני, תשלמו 3,995 דולר לעשרה ימי ספארי, כולל טיסות ישירות, ארוחות ולינה משולבת במחנה אוהלים ובלודג’ים ברמה גבוהה.

rvital-1