Meeting Incentive Conference Exhibition

ספארי עסקי וטיולי תמריץ – הדרך שלכם לאפריקה

התיירות העסקית התחילה עוד בימי מגלי הארצות לפני שנים רבות, כאשר ה”תיירים” הראשונים היו אנשי עסקים וסוחרים שהובילו את מרכולתם מארץ לארץ. בשנים האחרונות, התיירות העסקית התפתחה לאחד הענפים הצומחים והדורשים התמחות ומקצועיות בתעשיית התיירות הבינלאומית. חוויה ייחודית, במינון מדויק.

ספארי, היא מילה סוואהילית שנולדה בקניה ופירושה “מסע ארוך”, המרמז על "מסע הרפתקאות". תארו לעצמכם סצנה באמצע מדבר האפריקאי, מוקפים בעדרי חיות הבר עוצרות הנשימה לצד סוואנות אפריקאיות עוצרות נשימה עם כוס שמפניה, מלאים בהכרת תודה מעומק הלב. הריגוש, השקט, הפשטות כל מה שיגרום לעובד לשכוח מהדאגות, מהלחץ ולהוסיף משמעות לתחושה של עבודה וחיים.

בתחילת שנות ה-90 חלו שינויים משמעותיים בכללי המסחר העולמי ויצרו השלכות מרחיקות לכת ביחסי קונה-ספק, כגון: תמורות חשובות בדפוסי צריכה, התקדמות טכנולוגיה בתקשורת ובתחבורה ושינויים בהרכב הפוליטי והכלכלי של העולם. לכל ההתפתחויות הללו יש השפעה ממשית על התיירות העסקית והן מספקות אתגר ממשי למגזר הנסיעות העסקי.

ספארי עסקי מציע מענה מהיר, ממוקד ומקצועי לחברות, תאגידים ממשלתיים ואנשי עסקים הפועלים ביבשת אפריקה- ספארי עסקי בתפירה ובהתאמה אישית לעסק ולעובדים שלך. ספארי עסקי מציע פתרונות בכנסים, בנסיעות תמריץ של העובדים שלך ובתערוכות מקצועיות ביבשת אפריקה. אנו מאמינים כי ניסיוננו העשיר בעבודה מול לקוחות עסקיים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, מודעות שרות גבוהה, ידע מקצועי נרחב וציוד מהמובילים בתחום הנסיעות, הם שיאפשרו להעמיד לשרותכם את מערך הנסיעות האמין.

אחד האתגרים הגדולים ביותר של המנהלים בחברות/ארגונים הוא למצוא דרכים חדשניות כדי להניע את העובדים ליעדים והישגים חדשים. הנעת העובדים עם הפסקה קצרה או חופשה ראויה עובדת פלאים, מחדשת וממריצה את רוח הצוות ואת המוטיבציה. באופן טבעי ישנו רצון טבוע בקרב האנשים לראות ולחוות את העולם, אך יש בזה גם תמריץ שהוא מוחשי המעלה את המורל והרגשת ההערכה ההכרחית לעובד.

כדי לענות על הציפיות שלכם, אנחנו מעבירים לידיכם את הידע והניסיון הנצבר של מעל עשרים שנות היכרות עם היבשת השחורה. צוות החברה לא רק מטייל באפריקה, אלא גר חי בה ונושם אותה רוב חודשי השנה. המומחיות שלנו מסתמכת על ניסיון ממשי, דרך הרגליים.

אנחנו, צוות ספארי עסקי, חיים את אפריקה שנים רבות, לרבות בשטח, בתרבות ובקשרים העמוקים עם המקומיים. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה ביבשת השחורה הובלנו קבוצות מחברות שונות במשק בטיולי תמריץ פרטניים וקבוצתיים. אלגנטיות, יצירתיות והרפתקה תמיד היו העיקרון המנחה שלנו, ויש לנו את כל שנדרש המומחיות, כוח האדם, תשתיות תמיכה – אבל מעל לכל, תכניות התמריצים המותאמות אישית לרוח ואופי החברה והעובדים, על מנת למשוך ולנווט את הקבוצה שלך לתוצאות הנדרשות.

אפריקה בשנים האחרונות נחשבת ליעד אטרקטיבי לטיולי תמריץ עבור חברות גלובליות המבקשות לתגמל את העובדים שלהם בסגנון ייחודי ומגבש. יותר ויותר חברות מחפשות אסטרטגיות חדשות וחדשניות כדי להגדיל את ההכנסות, לשפר את שביעות רצון הלקוח ולהוות תחרות בשוק הגלובלי. רובן גילו איך לעשות את זה בסגנון הספארי האפריקאי.

בטיולי תמריץ ניתן להגשים לא מעט מטרות בדרכים רבות ומגוונות, בהתאם למטרות והפרויקטים המעורבים:

√ תגמול העובדים עבור שירות יוצא דופן (בנפרד, כצוות או עם משפחות)

√ לספק תגמול שנתי ליצירת מוטיבציה

√  לקיים ישיבות סיעור מוחות לקבוצות עובדים במקומות מושכים ואטרקטיביים

√ לבקר ולסייר בסניפים בינלאומיים בשילוב חוויות ייחודיות

√ לאסוף השראה ורעיונות חדשים מתעשיות דומות במדינות זרות

√ לעודד לקוחות אסטרטגיים פוטנציאליים או לתגמל לקוחות קיימים

√ להניע עובדים באמצעות תרגילי בניית צוות

√ לשפר את תדמית החברה על ידי שילוב של נסיעות תמריץ בפרויקטים של אחריות חברתית.


גילו את אפריקה. דרכנו.