החלטתם לצאת לחופשה שאין דומה לה, באפריקה.

יש הרבה מסלולים מובנים מראש באפריקה, אבל אם כבר נוסעים, למה לא לבנות טיול ספארי ייחודי, תפור לפי מידה, בטעם שלכם ובסגנון האישי שלכם. טיולי ספארי באפריקה זו המומחיות שלנו ונשמח לבנות לכם טיול מאורגן אישי שלכם, חוויה אפריקאית של פעם בחיים.

כל מסע לאפריקה הוא מסע מיוחד, והדרך לאפריקה יכולה להראות בכל פעם שונה בתכלית, בהתאם לאופי המטיילים. אנחנו מזמינים אותכם לבנות חווית ספארי ייחודית, טיול מאורגן-פרטי, רק שלכם ולכן גם אידאלית עבורכם.

טיול ספארי מאורגן-פרטי הוא המתכון המושלם לחוויה המשפחתית המשותפת, המעצימה והמאחדת. טיול באפריקה הוא הזדמנות נדירה לראות טבע, תרבות ובעלי חיים, לחוות את התא המשפחתי מקרוב, לפגוש בילדים, להתנתק מהעולם המערבי וקצב החיים המהיר ולחוות את הפשטות של החיים באפריקה. אם כבר טיול של פעם בחיים, אז שיהיה תפור למידותכם.

הספארי מתחיל כאן. אנו מזמינים אתכם לטייל בין דפי האתר, להתרשם ממסעות הספארי וההרפתקאות שמחכות לכם באפריקה. את כל טיולי הספארי שלנו ניתן לרכוש כמו שהם, אך המלצה שלנו היא לראות בהן כבסיס, הצעה ראשונית. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישת אישית. יחד נשב על קפה ונפתח מפה וצעד אחר צעד נרקום את חווית הספארי האישית שלכם, תכנית טיול מא' ועד ת’, מתוכננים בקפידה, עד הפרטים הכי הקטנים, לחוויה אפריקאית מושלמת.