קמפינג ברמת אירוח של מלון אלף כוכבים

חווית קמפינג, המשלבת את ההוד וההדר המיוחדים לטבע האפריקאי, לצד תנאי אירוח ומחנאות עם כל המותרות שתמצאו במלון 5 כוכבים, ויותר.

מקורו של המונח Glamping נוצר מהחיבור בין המושגים קמפינג Camping וגלמורוס Glamorous.

חוויית הגלמפינג מחברת אותנו לטבע בצורה האינטימית ביותר, מסביב למדורה, תחת השמיים העגולים של אפריקה ושמיכת מיליוני הכוכבים העוטפת אותה. אין כמו לשמוע את הרוח ונהמת הלביאות מבעד לבד הקנבס במחנה אוהלים, אחרי מקלחת חמה לפני מנוחת לילה עם שמיכה מלטפת – בלב הטבע הפראי. זו המשמעות האמיתית של המונח אקסלוסיבי.

אנחנו אוהבים שהמטיילים שלנו ילונו לפחות לילה אחד או שניים במחנה אוהלים.

אם אתם רוצים להתחבר לחוויית הספארי המקורית, לשבת סביב המדורה בשקיעה הכי קרוב לשמים האדומים, ארוחת ערב משובחת בלי לעמוד בתור של "הבופה", אם אתם רוצים לקחת את הילדים למסע משפחתי אינטימי וערכי הכי קרוב לטבע, אז גלמפינג תפור עליכם בדיוק.

מחנות רבים מפוזרים בשמורות הטבע. האוהלים בנויים בלב הטבע הפראי, על רצפת קנבס או על משטחי עץ. ישנם מחנות קבועים, יש מחנות נודדים או סמי נודדים שזזים בעקבות הנדידה.

בטנזניה למשל, המחנות נודדים בעקבות המיקום הצפוי של העדרים הגדולים בסרנגטי, תופעה הידועה בשם "הנדידה הגדולה" המתרחשת לאורך השנה בתנועה מעגלית מדרום דרך מערב וחוזרת דרך הצד הצפון מזרחי של הסרנגטי חזרה לדרום.

גלמפינג היא חוויה שאין לפספס בטיול הספארי הפרטי – למשפחות, זוגות וקבוצות של חברים.

הצעות ספארי