ירח דבש בקניה

לפתוח את היום בארוחת בוקר מפנקת בלב הסוואנה מוקפים בקולות הטבע, בשקט שלו ובנועם ולהמשיך במסע ספארי בשמורות הטבע היפות והפראיות של קניה. לפגוש מקרוב בכל חיות הבר, אריות, נמרים, פילים, ג’ירפות, תאואים ובעדרי הגנו העצומים הנודדים מידי שנה משמורת הסרנגטי שבטנזניה לשמורת המסאי מרה שבקניה ובחזרה במעגל שאין לו סוף. ירח דבש בקניה היא חוויה של נופים מרהיבים, אגמים קפואים, יערות גשם, הרים, שמורות טבע פראיות. בקניה מבחר של מלונות, מחנות קמפינג ולודג’ים יפיפיים המציעים חווית ירח דבש מטורפת ואקסקלוסיבית תחת שמי אפריקה ומיליון כוכבים.

ירח דבש מטורף בקניה היא הזדמנות נהדרת לשבור שיגרה, לאהוב ולהתאהב באחד המקומות היפים והפראיים בעולם. אנו בספארי קומפני מתמחים בהפקת ירחי דבש וחופשות רומנטיות ייחודיות בהתאמה אישית. לצוות החברה ניסיון והיכרות עמוקה באפריקה. כל המלצה וטיפ שלנו נבנים על סמך התנסות אישית, דרך הרגליים. אנו מאמינים כי ההקפדה על הפרטים הקטנים, ההתאמה האישית, הבחירה הנכונה של המלון, החוויה, הם שעושים את ירחי הדבש שלנו לחופשה שאין דומה לה.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון חבילות ירחי הדבש שלנו לקניה. את כל החבילות ניתן לרכוש כמו שהן – לארוז ולטוס. ההמלצה שלנו היא לראות בהן כבסיס ראשוני להצעה. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית, ביחד נרקום את חופשת ירח הדבש המטורפת והמיוחדת שלכם.