ירח דבש בזמביה

הסוד השמור של אפריקה

זמביה, פראית ומרתקת, אחד היעדים המרהיבים באפריקה כולה. מיקומה הגיאוגרפי בין מרכז לדרום אפריקה מעניק לה מגוון מיוחד של נופים, בעלי חיים וסביבות מחייה ודרכה ניתן לחוות את העושר של אפריקה כולה. חופשת ירח דבש בזמביה הינה חופשה שנוגעת במקומות נדירים ותמימים, מלונות ולודג’ים קסומים מעוצבים ברוח הספארי, המלווה כל רגע במסע.

ספארי שייט ודייג בנהר הזמבזי, רחצה בברכות סודיות במפלי ויקטוריה, ספארי ברכבים פתוחים בשמורות הפראיות של זמביה מוקפים באריות ופילים הם חלק מהסודות של זמביה. חופשה בזמביה הינה חוויה ייחודית וקסומה, מושלמת לירח דבש ולזוגות המחפשים לברוח מההמולה וליהנות מחופשה אינטימית בשקט של הטבע, בנועם ופראיות שלו.

אנו בספארי קומפני מתמחים בהפקת חופשות ירח דבש ייחודיות בהתאמה אישית. אנו מאמינים כי ההקפדה על הפרטים הקטנים, ההתאמה האישית, המלון הנכון, החוויה הנכונה, הם שעושים את ירחי הדבש שלנו לחופשה בלתי נשכחת. את כל חבילות ירח הדבש שלפניכם ניתן להזמין כפי שהן, ההמלצה שלנו היא לראות בהן כהצעה ראשונית. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית, נשאל שאלות ונפרוס בפניכם את שלל האפשריות וביחד ונרקום את ירח הדבש האישי שלכם.