טיול משפחות לזמביה

זמביה, פראית ומרתקת, הסוד השמור של היבשת. בזכות מיקומה הגיאוגרפי, בין דרום למרכז אפריקה, ניתן לחוות דרכה את העושר של אפריקה כולה. זוהי מדינה של נופים פראיים, נהרות רחבי ידיים, שמורות טבע יפייפות וכמובן מפלי ויקטוריה המפעימים בעוצמתם.

זמביה הינה יעד מושלם למשפחות המחפשות לברוח מההמולה וליהנות מחופשת ספארי קסומה בשקט של הטבע, בנועם ופראיות שהוא מזמן. זוהי טעימה מאפריקה, שונה, מחוויית הספארי הקלאסית של טנזניה וקניה ומומלצת למי שכבר ביקר באפריקה ומחפש לפגוש בה שוב, ממקום קצת אחר. בזמביה שמורות טבע ייחודיות, כמעט בוטיק, המזמנות מפגש אישי בלתי אמצעי עם הטבע וחיות השמורה. גם הדרכים לספארי רבות- החל מספארי בג’יפים פתוחים, ספארי הליכה בטבע ועד ספארי ימי של שייט ודייג.

אנו בספארי קומפני מתמחים בהפקת ותכנון של חופשות וטיולי משפחות בזמביה. לצוות החברה ניסיון ארוך שנים והיכרות מעמיקה עם אפריקה. אנו מאמינים כי ההתאמה האישית, הבחירה במלון הנכון, הטיפים והסודות ששמורים למי שמכיר את השטח מקרוב, הם שהופכים את טיולי המשפחות שלנו לחוויה עמוקה ובלתי נשכחת.

אנו נשמח לתכנן עבורכם טיול ספארי אישי מאורגן מאלף ועד תו בתקציב ובסגנון האישי שלכם. נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית בה נפרוס בפניכם את שלל האפשריות, נשאל שאלות וביחד נאפיין את החוויה המדויקת. מצפים לכם, צפויה הרפתקה.

בואו לגלות את מגוון החופשות שלנו בזמביה.