טיול משפחות לאוגנדה

אוגנדה, הפנינה שבמדינות אפריקה, אחד היעדים היפים והמרשימים ביבשת. אוגנדה מציעה לבאים שלל חוויות, נופים ושמורות טבע קסומות ופראיות. טרק בעקבות גורילות ההרים בשמורת בווינדי, סיור במפלי מורצ’יסון המהווים את הנקודה בה הנילוס מתפרץ ונופל לאגם אלברט ושמורת קווין אליזבת היפה בה תיהנו ממפגש עם שימפנזים, פילים, אריות וזו רק ההתחלה. מלבד נופים וטבע מרהיב, תמצאו באוגנדה ערים תוססות, שווקים צבעוניים וקהילה מקומית חמה ומסבירת פנים. טיול משפחות לאוגנדה, בחירה משולמת לבוגרי הספארי הקלאסי, המבקשים טעימה נוספת מאפריקה, לפגוש פן נוסף של היבשת הקסומה.

אנו בספארי קומפני מתמחים בהפקת חופשות משפחתיות ייחודיות בתפירה אישית. אנו נדע להפיק עבורכם טיול משפחתי אישי שלכם, מאורגן מאלף עד תו כולל טיסות, מדריכי ספארי מוסמכים ומיומנים, רכבי ספארי בטיחותיים, טיסות בינלאומיות ומקומיות, מלונות ולודג’ים. הכול על מנת שתוכלו ליהנות מחופשת ספארי בראש שקט.

אתם מוזמנים לשוטט בין דפי האתר ולהתרשם ממגוון האפשריות והדרכים לצאת לטיול משפחות באוגנדה. את כל חבילות הספארי ניתן לרכוש כפי שהן – לארוז ולטוס. המלצה שלנו היא לראות בהן כבסיס ראשוני להצעה, לחוות דרכן את העושר שיש באוגנדה. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישת אישית, יחד נפתח מפה ונפרוס את שלל האפשרויות לטיול באוגנדה, על מנת שנוכל לאפיין ולבנות את החוויה המשפחתית האישית שלכם. מחכים לכם, צפוי מסע מרתק.